Neler yeni

LilithACS Client | Database | Source | Anticheat | Panel | Forum | Tüm Kaynak Dosyaları 1098

gonullu2

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Kullanıcı
Kredi
1
Srcde geliştirme anlamında hiç bir şey yok arkadaşar belki güvenlik anlamında çalışmış olabilir arkadaş

Özellik ve bug giderme adına çalışmamış hiç

fDoQ9x.png

Kişi Yorumladı

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
Srcde geliştirme anlamında hiç bir şey yok arkadaşar belki güvenlik anlamında çalışmış olabilir arkadaş

Özellik ve bug giderme adına çalışmamış hiç

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
işiniz gücünüz kibir kendini beğenmişlik madem o kadar biliyorsun hataları kendin düzeltip de eklesene adam elinden geleni yapmış senin gibiler yüzünden insanın paylaşım yapası gelmiyor boş boş konuşuyorsunuz

Kişi Yorumladı

boraskaya

Kullanıcı
Kredi
0
Merhabalar, knight online projesini 2 ay önce sonlandırma durumunda kaldım, bu işlerle uğraşan dostlarımız olduğunu bildiğim için rafa kaldırdığım projeyi tüm ayrıntılarıyla paylaşma kararı aldım, çünkü sonlandırdığım projeleri saklamak gibi bir huyum yoktur. Kendini geliştirmek isteyenler, kendi oyun dünyasını yaratma gibi hayalleri olanlar için bulunmaz bir nimettir bu paylaşacağım kaynak dosyaları.

İki adet proje bulunmaktadır dosyalarımda birisi myko için özenle hazırlanmıştır, birisi homeko için özenle hazırlanmıştır.
Koruma sistemi çok iyidir kolay kolay debugger kullanılamaz, yapılamaz. Anticheat 0.1 saniye içerisinde dünya üzerindeki tüm debugger programlarını algılayıp oyunu açmaz, açıksa kapatır.
Source içerisinde stored procedure (saklı yordam) kullanılmıştır database'ye SQL Injection yapılamaz.
Database erişimi parametreli sorgularla koruma altına alınmıştır.

BİR KAÇ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
tiw33p3.png
cv164e5.png

grpshyp.png
p4uuuhy.png

fyop79b.png

ju0imsg.png

c3hkg06.png

Sizlere kaynak dosyaları ve database hakkında anlatacağım daha çok şey var ama işlerimin yoğunluğundan dolayı bu kadar yazabildim kısacası olmayan özellik yok oyunda, her şey mevcut.
Dosyaların kurulumları hakkında ücretli veya ücretsiz hiç bir destek sağlamayacağım.

Boyut: 7.7 GB

d7z76at.png

Download / İndir

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Çok teşekkür ederim

Kişi Yorumladı

gonullu2

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Kullanıcı
Kredi
1
işiniz gücünüz kibir kendini beğenmişlik madem o kadar biliyorsun hataları kendin düzeltip de eklesene adam elinden geleni yapmış senin gibiler yüzünden insanın paylaşım yapası gelmiyor boş boş konuşuyorsunuz
Kardeşim klavye delikanlılığı yapacağına google nxwile kimdir diye yazarsan görebilirsin bu güne kadar neler yapmışım neler paylaşmışım kimlere yardım etmişim . Kibirmiş doğruyu söylemek ne zaman kibir oldu ? Ben yaptım bu arkadaş yapamıyor mu dedim sadece paylaşırken yazdıkları ile paylaştığı ile alakası yok dedim millet gerçeği bilsin çöpü almış adına lility demiş paylaşmış bu kadar. Kendin düzeltip paylaş diyorsun dostum ben zaten dosya satıyorum
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
yada

gelirsin kimmişim ne biliyormusum kibirli mi yoksa bam başka bir adammıyım kendin görürsün

Kişi Yorumladı

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
Kardeşim klavye delikanlılığı yapacağına google nxwile kimdir diye yazarsan görebilirsin bu güne kadar neler yapmışım neler paylaşmışım kimlere yardım etmişim . Kibirmiş doğruyu söylemek ne zaman kibir oldu ? Ben yaptım bu arkadaş yapamıyor mu dedim sadece paylaşırken yazdıkları ile paylaştığı ile alakası yok dedim millet gerçeği bilsin çöpü almış adına lility demiş paylaşmış bu kadar. Kendin düzeltip paylaş diyorsun dostum ben zaten dosya satıyorum
yada

gelirsin kimmişim ne biliyormusum kibirli mi yoksa bam başka bir adammıyım kendin görürsün
mübarek gün git işine kardeşim uzak dur benden git başkasına bulaş ne satıyorsan görüyoruz senin gibi satanları ne halt yediklerini

Kişi Yorumladı

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
Valla karde

Kardeş beni başkaları ile kıyaslama
kıyaslamam ustam sen farklısın sen hep full dosya paylaşırsın eksiksiz forumlarda farklı isimlerle bu arkadaşınki gibi hatalı dosya paylaşmazsın bu arkadaş bişey bilmiyor beni gibi acemiyiz biz sen kıralsın paşasın daha sayımmı bak senin dosyayı indiriyorum çok güzel paylaşım sagolasın bununki gibi dandik değil ha unutmadan sen dosyayı kaça satıyorsun isteyen olursa söyleriz nxwile ustam var onda saglam dosya var diye

https://www.ko*.com/index.php?konular/1925-server-files-db-nxwile-2024.19913/

Kişi Yorumladı

gonullu2

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Kullanıcı
Kredi
1
kıyaslamam ustam sen farklısın sen hep full dosya paylaşırsın eksiksiz forumlarda farklı isimlerle bu arkadaşınki gibi hatalı dosya paylaşmazsın bu arkadaş bişey bilmiyor beni gibi acemiyiz biz sen kıralsın paşasın daha sayımmı bak senin dosyayı indiriyorum çok güzel paylaşım sagolasın bununki gibi dandik değil ha unutmadan sen dosyayı kaça satıyorsun isteyen olursa söyleriz nxwile ustam var onda saglam dosya var diye

https://www.ko*.com/index.php?konular/1925-server-files-db-nxwile-2024.19913/
Kardeş ya kör yada aptalsın attığın konun tarihi
  • Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
    10 sene önce paylaştığım şeyi günümüz ile mi kıyaslıyorsun ? :D G*tümle güldüm sana :D Okunma sayısına falan iyi bak derim.

2 Resme iyi bakmanı tavsiye ederim ki kaldı ki bu bile 2017deki paylaşımım benim aynı zamanda konuyu acarken nasıl actığımı neler yazdığımı belki okurda bi tık gömlek olarak farklı olduğumu algılayabilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kişi Yorumladı