Neler yeni

Çözüldü Yeni Envanter Sistemine Slot Ekleme

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Yeni Envanter Sistemine Slot Ekleme Rubinum envanteri kurup içindeki guileri değiştirdim. Theadmin33 yüzük sistemi ve paylaştığı razuning filese bakarak slot eklemeye çalıştım.
Kemer, kuşak ve simya ile eklediğim itemler yer değiştiriyor, iç içe giriyor, 2 si giyilirken diğer 4 ünü takamıyorum.

Gametype.h
itemdata.h
length.h
item_length.h
uitooltip.py

Bunların hepsini sürekli kontrol ettim ama bir türlü olmadı.

Çözüm
Yeni Envanter Sistemine Slot Ekleme Rubinum envanteri kurup içindeki guileri değiştirdim. Theadmin33 yüzük sistemi ve paylaştığı razuning filese bakarak slot eklemeye çalıştım.
Kemer, kuşak ve simya ile eklediğim itemler yer değiştiriyor, iç içe giriyor, 2 si giyilirken diğer 4 ünü takamıyorum.

Gametype.h
itemdata.h
length.h
item_length.h
uitooltip.py

Kod:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

Gametype.h
itemdata.h
length.h
item_length.h
uitooltip.py

Kod:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Buradaki costume equipment kısmında bulunan sıralamaya baktığınızda slot count 9 ama +11e kadar eklenmiş.

Python:

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm