Neler yeni

Çözüldü Metin2 250 Level Sınırı Ayarlama Yardım Edin !!!

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Metin2 250 Level Sınırı Ayarlama Yardım Edin !!! Yeni server aldım 65 level başlangıç ayarladım 250 lvl son yapmak istedim fakat 120 de kaldı filezilladan config den level ayarı değiştirdim olmadı diff at dediler attım fakat yine olmadı 250 level sınır yapıcam ne yapmam lazım yardım edin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Metin2 250 Level Sınırı Ayarlama Yardım Edin !!! Yeni server aldım 65 level başlangıç ayarladım 250 lvl son yapmak istedim fakat 120 de kaldı filezilladan config den level ayarı değiştirdim olmadı diff at dediler attım fakat yine olmadı 250 level sınır yapıcam ne yapmam lazım yardım edin

Metin2 oyununuzda 250 level sınırı ayarlamak için iki yöntem var. Birincisi, config dosyalarını düzenleyerek max_level değerini 250 yapmak. İkincisi, başlangıç leveli ve exp oranlarını ayarlayarak karakterlerin 250 levele ulaşmasını sağlamak.

Birinci yöntem için, filezilla ile serverinize bağlanın ve usr>game/ klasörüne gidin. Burada “Channel1”, “Channel2”, “Channel3”, “Channel4” ve “game99” dosyalarını bulun. Bunların içindeki config...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

Metin2 oyununuzda 250 level sınırı ayarlamak için iki yöntem var. Birincisi, config dosyalarını düzenleyerek max_level değerini 250 yapmak. İkincisi, başlangıç leveli ve exp oranlarını ayarlayarak karakterlerin 250 levele ulaşmasını sağlamak.

Birinci yöntem için, filezilla ile serverinize bağlanın ve usr>game/ klasörüne gidin. Burada “Channel1”, “Channel2”, “Channel3”, “Channel4” ve “game99” dosyalarını bulun. Bunların içindeki config dosyalarını ayrı ayrı indirip notepad ile açın. max_level: … yazan kısma 250 yazın ve kaydedip tekrar yükleyin. Bu şekilde max level sınırını ayarlamış olursunuz. Reboot yapmayı unutmayın.

İkinci yöntem için, filezilla ile tekrar bağlanıp /usr/game/share/locale/turkey/quest/object/notarget/login klasörüne girin. Burada give_basic_weapon.start dosyasını bulun ve indirin. Notepad ile açın ve local lvl = 65 yazan yeri istediğiniz başlangıç leveline göre değiştirin. Ayrıca pc . give_exp2 ( “2007000785” ) yazan yeri de istediğiniz exp miktarına göre değiştirin. Bu sayede karakterlerin 250 levele ulaşması kolaylaşır. Dosyayı kaydedip tekrar yükleyin ve reboot yapın.

Bu iki yöntemi de uyguladıysanız ve hala sorun yaşıyorsanız, oyununuzun versiyonu ile ilgili bir problem olabilir. Oyununuzu güncellemeyi veya farklı bir versiyon kullanmayı deneyin.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm