Neler yeni

v2390 DewillCry Client | Sorunsuz ve Akıcı

eragonn

Kullanıcı
Kredi
0
Client Özellikleri;

Client versiyon 2390 dır. Sizin için kasma sorunlarını ve grafikleri halledildi.
Npcler sorunsuzdur .
Ardream, Base ,Cz aktif ve Client son derece sorunsuzdur.
Skill grafiklerinde hiçbir sorun yoktur ve akıcıdır.

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
sa

Kişi Yorumladı

alpysky

Kullanıcı
Kredi
0
Client Özellikleri;

Client versiyon 2390 dır. Sizin için kasma sorunlarını ve grafikleri halledildi.
Npcler sorunsuzdur .
Ardream, Base ,Cz aktif ve Client son derece sorunsuzdur.
Skill grafiklerinde hiçbir sorun yoktur ve akıcıdır.

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
ty

Kişi Yorumladı

gokgok

Kullanıcı
Kredi
0
Vay be ben kadar eski olmasada dewilcry i unutmustum 10 sene sonra bi oynayim dedim modif wonnkurdum ucuz pc diye gerci 110 fps lere cikti 2 bin liraya aldim 100 binlik laptop gibi oldu i5 gt630m bide overclock neyse bi sorun cikmisti onceki windowslarim uctu inttwn yeni buldum tiny micro ie kazinmis knight dlm ie istiyo on saat ie mi entegre etcem microsoftun care yerine sacma salak yonlendirmeleriylemi ugrascam bi client indireyim dedim o sayede bu siteyi gordum o zaman eski gunler geldi aklima
Turk siteleri icinde en kaliteli hilesi susu bu olan bi arkadasti o dewilse eger kospunuda kullanmistim bu arada
Yabancilar terketmeden kaliteli hile siteleri vardida turklerde en kalitelisi dewilinkidi onlinehile hilaladam falanda vardi tabi
Neyse indiriyom clienti
Seneler gecti hersey kolaylascagina zorlasiyor
Eskiden clientmi lazim yaz foruma msn e on kisi yuklerdi simdi ntt clienti dlm le indirme zorunlulugu falan getirmis oyunuda bok etmisler zaten.

Kişi Yorumladı
Geri