Neler yeni

sa bılgısayarımda oyuna girebılıceım tek basıma dolasabılıcem bır klıent kurabılen varsa ücreti karşılıgında

Mevaasmira1

Kullanıcı
Kredi
1
sa bılgısayarımda oyuna girebılıceım tek basıma dolasabılıcem bır klıent kurabılen varsa ücreti karşılıgında iletişim numaramı paylasıom yasak deıglse eyer yasak ıse affedın :)

Son düzenleme:

delitay

Yetkili
Yönetici
Kredi
28
sa bılgısayarımda oyuna girebılıceım tek basıma dolasabılıcem bır klıent kurabılen varsa ücreti karşılıgında iletişim numaramı paylasıom yasak deıglse eyer yasak ıse affedın :) 0536 219 11 27
Aleyküm selam hocam anladığım kadarıyla bilgisayarına local server kurmak istiyorsun ilk önce bilgisayarıyın özellikleri lazım ve hangi windows işletim sistemi kullanıyorsun
İkinci olarak kurmak istediğin knight onlinenin hangi sürümünü istiyorsun
Son olarak da piyasada paylaşılan dosyaların hepside sorunlu dosyalar hepsinde de bir sürü bug ve hatalar var kimse size full hatasız dosya vermez ücret karşılığı satarlar hatalı olsun önemli değil derseniz sitemizde paylaşılan bir dosyayı müsait olduğum bir gün ücretsiz kurarım size sorun değil ama oyundan bir zevk almazsınız çünkü dediğim gibi paylaşılan dosyalar hep sorunlu size tavsiyem kendi bilgisayarınıza kuracağınıza benim açtığım serverde gelip takıla bilirsiniz

Kişi Yorumladı

Mevaasmira1

Kullanıcı
Kredi
1
Aleyküm selam hocam anladığım kadarıyla bilgisayarına local server kurmak istiyorsun ilk önce bilgisayarıyın özellikleri lazım ve hangi windows işletim sistemi kullanıyorsun
İkinci olarak kurmak istediğin knight onlinenin hangi sürümünü istiyorsun
Son olarak da piyasada paylaşılan dosyaların hepside sorunlu dosyalar hepsinde de bir sürü bug ve hatalar var kimse size full hatasız dosya vermez ücret karşılığı satarlar hatalı olsun önemli değil derseniz sitemizde paylaşılan bir dosyayı müsait olduğum bir gün ücretsiz kurarım size sorun değil ama oyundan bir zevk almazsınız çünkü dediğim gibi paylaşılan dosyalar hep sorunlu size tavsiyem kendi bilgisayarınıza kuracağınıza benim açtığım serverde gelip takıla bilirsiniz
ben oyuna gırıp cızım yapmaktayım karekterlerı ve sılahları gercek hayata sokuyorum bole bır sey ıcın

Kişi Yorumladı
Geri