Neler yeni

PVP Server kurulum ayarlar vs.

sefa1535

Kullanıcı
Kredi
3
Elimde 2014 sql uyumlu dosyalar var kendi bilgisayarıma kurulum yapıp database de düzenlemeler yapmak istiyorum sıralamasıyla kurulum nasıl yapılır kendi ip adresim üzerinden diğer kullanıcılar servera nasıl girebilir video yada görsel anlatım konusunda çok bi veri elde edemedim. Hep standart sql db kurulumları odbc ayarları ile ilgili videolar güncel olmayan hepsini yapıyorum kendi dosyalarıma göre fakat serverı bi türlü açamadım yardımlarınızı bekliyorum.

delitay

Yetkili
Yönetici
Kredi
28
Elimde 2014 sql uyumlu dosyalar var kendi bilgisayarıma kurulum yapıp database de düzenlemeler yapmak istiyorum sıralamasıyla kurulum nasıl yapılır kendi ip adresim üzerinden diğer kullanıcılar servera nasıl girebilir video yada görsel anlatım konusunda çok bi veri elde edemedim. Hep standart sql db kurulumları odbc ayarları ile ilgili videolar güncel olmayan hepsini yapıyorum kendi dosyalarıma göre fakat serverı bi türlü açamadım yardımlarınızı bekliyorum.
hangi sürümü kurdun 2014 sql kurduğuna göre 1453 ise forumda var ayarı ben yüklemiştim

Kişi Yorumladı

sefa1535

Kullanıcı
Kredi
3
hangi sürümü kurdun 2014 sql kurduğuna göre 1453 ise forumda var ayarı ben yüklemiştim
Serverı local olarak kurdum giriyorum fakat ebenezer açmama gerek kalmıyor girerken sadece login açıyorum ve giriyor login aı server ebenezer açtığımda ebenezerde online sayısı ben oyundayken gözükmüyor hatta local girip açtığım karakter editörlerin hiç birinde çıkmıyor karakter editöre girdiğimde detaylı kurulumla alakalı hiç bir yerde hiç bir veri yok paso local kurulum SQL vs oyun 20 yıldır oynuyor ve pvp kurulum ile ilgili veri yok yardımcı olacak olan var mı

Kişi Yorumladı

delitay

Yetkili
Yönetici
Kredi
28
Serverı local olarak kurdum giriyorum fakat ebenezer açmama gerek kalmıyor girerken sadece login açıyorum ve giriyor login aı server ebenezer açtığımda ebenezerde online sayısı ben oyundayken gözükmüyor hatta local girip açtığım karakter editörlerin hiç birinde çıkmıyor karakter editöre girdiğimde detaylı kurulumla alakalı hiç bir yerde hiç bir veri yok paso local kurulum SQL vs oyun 20 yıldır oynuyor ve pvp kurulum ile ilgili veri yok yardımcı olacak olan var mı
Ne kurduğunu söylememişsin hocam ebenezer açmadan oyuna girersen oyun düzgün çalışmaz komutları ebenezer çalıştırır oyuna girdiysen kurulumu yapmışsın demektir birde şöyle bir durum var ıstırap benzeri dosyalar çıkınca eski ebenezer kullanan dosyalar artık çöp dosyalar ugraştığına değmez o yüzden hem yardım eden bulamazsın hemde kim se çöp dosya ile ugraşmak istemez 1453 ve 1534 sürümlerde ayrıca editör sıkıntısı var tavsiyem benim gibi bilgisayarını modelleyip ıstıraba geçmelisin

2 Comments
S
sefa1535 yorumladı
Hocam ben forumda yeniyim öncelikle teşekkür ederim konuya ilgi gösterdiğiniz için size ulaşabileceğim discord adresi var mıdır

S
sefa1535 yorumladı
1299 myko pk ve homeko verileri var poyrazdan alıntı. Benim amacım database üzerinde çalışmak ve istediğim ayara geldiğinde database arkadaşlarımla girip takılmak gelirse dışarıdan user gelir gelmessede çok problem değil. Nasıl bi yol izlemem gerektiği ile ilgili fikir sahibi değilim.

Geri