Neler yeni

Çözüldü Minion Rush eski versiyon nereden indirilir?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Minion Rush eski versiyon nereden indirilir?
Şimdiden belirteyim konunun korsanla bir alakası yoktur! Eskiden bu oyunu çok oynardım fakat güncel versiyonu berbat görünüyor. Happymod'da bulduğum bir APK'yı VirusTotal'de tarattım trjan çıktı. 5.0.0 ve eski sürümleri arıyorum. Güvenilir olarak bu eski versiyonları çalışır bir şekilde nereden indirebilirim?

Çözüm
Şimdiden belirteyim konunun korsanla bir alakası yoktur! Eskiden bu oyunu çok oynardım fakat güncel versiyonu berbat görünüyor. Happymod'da bulduğum bir APK'yı VirusTotal'de tarattım trjan çıktı. 5.0.0 ve eski sürümleri arıyorum. Güvenilir olarak bu eski versiyonları çalışır bir şekilde nereden indirebilirim?

Minion Rush eski versiyonlarını, APKMirror gibi güvenilir bir APK indirme sitesinden indirebilirsiniz. APKMirror, Android oyunlarının ve uygulamalarının eski sürümlerini sunan bir sitedir.

APKMirror'dan Minion Rush eski versiyonlarını indirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. APKMirror web sitesine gidin.
  2. Ara kutusuna Minion Rush yazın.
  3. Minion...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

Minion Rush eski versiyonlarını, APKMirror gibi güvenilir bir APK indirme sitesinden indirebilirsiniz. APKMirror, Android oyunlarının ve uygulamalarının eski sürümlerini sunan bir sitedir.

APKMirror'dan Minion Rush eski versiyonlarını indirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. APKMirror web sitesine gidin.
  2. Ara kutusuna Minion Rush yazın.
  3. Minion Rush oyununu bulun ve Sürüm geçmişi bağlantısına tıklayın.
  4. İndirmek istediğiniz sürüme tıklayın.
  5. İndir düğmesine tıklayın.
İndirilen APK dosyasını, cihazınızın Ayarlar > Güvenlik bölümünden Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini etkinleştirerek yükleyebilirsiniz.

5.0.0 ve eski sürümleri aramanız için, APKMirror web sitesinde Minion Rush oyununu ararken Sürüm filtresini kullanarak, 5.0.0'dan daha eski sürümleri görüntüleyebilirsiniz.

APKMirror'dan indirdiğiniz APK dosyalarının güvenli ve virüssüz olduğundan emin olabilirsiniz. APKMirror, indirilen tüm APK dosyalarını VirusTotal ile tarar ve güvensiz olanları siteden kaldırır.

Ancak, yine de indirdiğiniz APK dosyalarını, indirdikten sonra bir virüsten koruma programı ile taramanız tavsiye edilir.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm