Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Minecraft "Incompatible mods found!" hatası

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Minecraft "Incompatible mods found!" hatası
Bu hatanın çözümü ve nedeni nedir arkadaşlar? Ya Connected Glass, Eating Animation modlarını araya aldığım an bu hatayı veriyor. Daha öncede yaşıyordum fakat yüklemekten vazgeçmemle sonuçlandı ama artık merak ediyorum ve oynamak istiyorum.

HATA:

Incompatible mods found!
net.fabricmc.loader.impl.FormattedException: Some of your mods are incompatible with the game or each other!
A potential solution has been determined, this may resolve your problem:
- Install fabric, any version.
- Install supermartijn642corelib, any version between 1.1.0 (inclusive) and 1.2.0 (exclusive).
More details:
- Mod 'Connected Glass' (connectedglass) 1.1.8 requires any version of fabric, which is missing!
- Mod 'Connected Glass' (connectedglass) 1.1.8 requires any version between 1.1.0 (inclusive) and 1.2.0 (exclusive) of supermartijn642corelib, which is missing!
- Mod 'Eating Animation' (eatinganimationid) 1.9.4+1.20 requires any version of fabric, which is missing!
at net.fabricmc.loader.impl.FormattedException.ofLocalized(FormattedException.java:51)
at net.fabricmc.loader.impl.FabricLoaderImpl.load(FabricLoaderImpl.java:194)
at net.fabricmc.loader.impl.launch.knot.Knot.init(Knot.java:146)
at net.fabricmc.loader.impl.launch.knot.Knot.launch(Knot.java:68)
at net.fabricmc.loader.impl.launch.knot.KnotClient.main(KnotClient.java:23)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Bu hatanın çözümü ve nedeni nedir arkadaşlar? Ya Connected Glass, Eating Animation modlarını araya aldığım an bu hatayı veriyor. Daha öncede yaşıyordum fakat yüklemekten vazgeçmemle sonuçlandı ama artık merak ediyorum ve oynamak istiyorum.

HATA:

Incompatible mods found!
net.fabricmc.loader.impl.FormattedException: Some of your mods are incompatible with the game or each other!
- Install supermartijn642corelib, any version between 1.1.0 (inclusive) and 1.2.0 (exclusive).
More details:
- Mod 'Connected Glass' (connectedglass) 1.1.8 requires any version of fabric, which is missing!
-...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

HATA:

Incompatible mods found!
More details:
- Mod 'Connected Glass' (connectedglass) 1.1.8 requires any version between 1.1.0 (inclusive) and 1.2.0 (exclusive) of supermartijn642corelib, which is missing!
- Mod 'Eating Animation' (eatinganimationid) 1.9.4+1.20 requires any version of fabric, which is missing!
at net.fabricmc.loader.impl.FormattedException.ofLocalized(FormattedException.java:51)
at net.fabricmc.loader.impl.FabricLoaderImpl.load(FabricLoaderImpl.java:194)
at net.fabricmc.loader.impl.launch.knot.Knot.init(Knot.java:146)
at net.fabricmc.loader.impl.launch.knot.Knot.launch(Knot.java:68)
at net.fabricmc.loader.impl.launch.knot.KnotClient.main(KnotClient.java:23)
Bazı modların libraryleri eksik onları indir.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri