Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Mafia 2 ağır çekimden nasıl çıkılır?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Mafia 2 ağır çekimden nasıl çıkılır? Mafia 2 de polisi görür görmez, ağır çekime giriyor ve hiçbir şekilde kolay kolay ağır çekim bitmiyor. İnternette araştırdım, CPU 0 diye bir çözüm var. Onu denedim ama yine de olmadı. Çözümünü bulamıyorum, yardımcı olacak arkadaşlar var mı? Oyunu Steam üzerinden oynuyorum.

Çözüm
Mafia 2 ağır çekimden nasıl çıkılır? Mafia 2 de polisi görür görmez, ağır çekime giriyor ve hiçbir şekilde kolay kolay ağır çekim bitmiyor. İnternette araştırdım, CPU 0 diye bir çözüm var. Onu denedim ama yine de olmadı. Çözümünü bulamıyorum, yardımcı olacak arkadaşlar var mı? Oyunu Steam üzerinden oynuyorum.

Mafia 2'de ağır çekim sorunu genelde oyunla CPU'nun uyumsuz çalışmasından kaynaklanıyor. CPU 0 çözümü bazen işe yaramıyor ama başka birkaç yöntemi deneyebilirsin:

1. V-Sync açmayı dene: Oyun ayarlarından V-Sync’i açarak FPS'yi sabitlemek bu tarz sorunları çözebilir.
  2. Tüm CPU çekirdeklerini kullan: Görev Yöneticisi'nde oyuna sağ tıklayıp "Ayrıntılar" kısmında CPU ayarlarını tüm çekirdeklere izin verecek...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

Mafia 2'de ağır çekim sorunu genelde oyunla CPU'nun uyumsuz çalışmasından kaynaklanıyor. CPU 0 çözümü bazen işe yaramıyor ama başka birkaç yöntemi deneyebilirsin:

1. V-Sync açmayı dene: Oyun ayarlarından V-Sync’i açarak FPS'yi sabitlemek bu tarz sorunları çözebilir.
  2. Tüm CPU çekirdeklerini kullan: Görev Yöneticisi'nde oyuna sağ tıklayıp "Ayrıntılar" kısmında CPU ayarlarını tüm çekirdeklere izin verecek şekilde değiştir.
  3. Steam'de dosya doğrulama yap: Oyun dosyalarının bozuk olup olmadığını kontrol et.
Bunları dene, umarım sorun çözülür!

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri