Neler yeni

Knight Online v24xx Pk Farm Botları

deathzone

Kullanıcı
Kredi
0
Knight Online v24xx Pk Farm Botları Source kodlarını paylaşıyorum. İçerisinde sadece Pk farm botları vardır kaynak kodları açıktır isteyen kendi projelerine çekerek kullanabilirler.

Kurulum:

Öncelikle projenizin yedeğini almayı unutmayın!

BOT Kaynaklarının Istırap Projesine Eklenmesi​

Istırap projesine bot ekleme işlemi, belirli dosyaların ve fonksiyonların bir kaynaktan diğerine taşınmasını içerir. Bu işlemi adım adım ve ayrıntılı bir şekilde açıklıyorum.

1. Bot Kaynak Dosyalarının Kopyalanması​

İlk olarak, botlarla ilgili tüm .cpp ve .h dosyalarını bot kaynak dosyasından istırap projesine kopyalayacağız. Örneğin:

Bot Kaynağı Dosyaları:

• BotAbilityHandler.cpp
  • BotHandlerSpawn.cpp
  • BotHealthMagicSpSystem.cpp
  • BotHandler.h
  • ve diğer botlarla ilgili tüm .cpp ve .h dosyaları
Adımlar:

1. Bot kaynak projesinde bulunan tüm botlarla ilgili .cpp ve .h dosyalarını bulun.
  2. Bu dosyaları istırap projesinin uygun dizinine kopyalayın. Örneğin:
    • IstirapProjesi/Source/BotAbilityHandler.cpp
    • IstirapProjesi/Source/BotHandlerSpawn.cpp
    • IstirapProjesi/Source/BotHealthMagicSpSystem.cpp
    • IstirapProjesi/Source/BotHandler.h
    • ve diğerleri

2. Bot Ekleme Fonksiyonlarının Aktarılması​

Bot ekleme işlemiyle ilgili fonksiyonlar ve fonksiyon çağrıları, belirli kaynak dosyalarından (Unit, User, GameServerDlg) alınıp, istırap projesinin ilgili dosyalarına aktarılacaktır.

Kaynak Dosyalar:

• Unit.cpp ve Unit.h
  • User.cpp ve User.h
  • GameServerDlg.cpp ve GameServerDlg.h
Adımlar:

1. Unit.cpp ve Unit.h:
    • Bot ekleme işlemiyle ilgili tüm fonksiyonları (void fonksiyonlar) bulun.
    • Bu fonksiyonları ve fonksiyon çağrılarını kopyalayarak istırap projesindeki Unit.cpp ve Unit.h dosyalarına ekleyin.
  2. User.cpp ve User.h:
    • Bot ekleme işlemiyle ilgili fonksiyonları bulun.
    • Bu fonksiyonları ve fonksiyon çağrılarını kopyalayarak istırap projesindeki User.cpp ve User.h dosyalarına ekleyin.
  3. GameServerDlg.cpp ve GameServerDlg.h:
    • Bu fonksiyonları ve fonksiyon çağrılarını kopyalayarak istırap projesindeki GameServerDlg.cpp ve GameServerDlg.h dosyalarına ekleyin.
Örnek:

Eğer bot ekleme ile ilgili bir fonksiyon void AddBot() şeklindeyse, bu fonksiyonu kaynak dosyasında bulup, istırap projesindeki ilgili dosyalara aşağıdaki gibi eklemelisiniz:

Kod:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Aynı işlemi User.cpp ve GameServerDlg.cpp dosyaları için de tekrarlayın.

Bu adımları takip ederek, botlarla ilgili tüm gerekli .cpp ve .h dosyalarını ve fonksiyon çağrılarını bot kaynak dosyasından istırap projesine başarılı bir şekilde aktarmış olacaksınız. Bu, botların istırap projesinde çalışmasını sağlayacaktır. Tüm dosya ve fonksiyonların doğru yerlere eklendiğinden emin olun ve projeyi derleyerek gerekli testleri yapın.

elfdailyindirmelinkleri.png

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
TEŞEKKÜRLER

Kişi Yorumladı

raina34

Kullanıcı
Kredi
0
Knight Online v24xx Pk Farm Botları Source kodlarını paylaşıyorum. İçerisinde sadece Pk farm botları vardır kaynak kodları açıktır isteyen kendi projelerine çekerek kullanabilirler.

Kurulum:

Öncelikle projenizin yedeğini almayı unutmayın!

BOT Kaynaklarının Istırap Projesine Eklenmesi​

Istırap projesine bot ekleme işlemi, belirli dosyaların ve fonksiyonların bir kaynaktan diğerine taşınmasını içerir. Bu işlemi adım adım ve ayrıntılı bir şekilde açıklıyorum.

1. Bot Kaynak Dosyalarının Kopyalanması​

İlk olarak, botlarla ilgili tüm .cpp ve .h dosyalarını bot kaynak dosyasından istırap projesine kopyalayacağız. Örneğin:

Bot Kaynağı Dosyaları:

• BotAbilityHandler.cpp
  • BotHandlerSpawn.cpp
  • BotHealthMagicSpSystem.cpp
  • BotHandler.h
  • ve diğer botlarla ilgili tüm .cpp ve .h dosyaları
Adımlar:

1. Bot kaynak projesinde bulunan tüm botlarla ilgili .cpp ve .h dosyalarını bulun.
  2. Bu dosyaları istırap projesinin uygun dizinine kopyalayın. Örneğin:
    • IstirapProjesi/Source/BotAbilityHandler.cpp
    • IstirapProjesi/Source/BotHandlerSpawn.cpp
    • IstirapProjesi/Source/BotHealthMagicSpSystem.cpp
    • IstirapProjesi/Source/BotHandler.h
    • ve diğerleri

2. Bot Ekleme Fonksiyonlarının Aktarılması​

Bot ekleme işlemiyle ilgili fonksiyonlar ve fonksiyon çağrıları, belirli kaynak dosyalarından (Unit, User, GameServerDlg) alınıp, istırap projesinin ilgili dosyalarına aktarılacaktır.

Kaynak Dosyalar:

• Unit.cpp ve Unit.h
  • User.cpp ve User.h
  • GameServerDlg.cpp ve GameServerDlg.h
Adımlar:

1. Unit.cpp ve Unit.h:
    • Bot ekleme işlemiyle ilgili tüm fonksiyonları (void fonksiyonlar) bulun.
    • Bu fonksiyonları ve fonksiyon çağrılarını kopyalayarak istırap projesindeki Unit.cpp ve Unit.h dosyalarına ekleyin.
  2. User.cpp ve User.h:
    • Bu fonksiyonları ve fonksiyon çağrılarını kopyalayarak istırap projesindeki User.cpp ve User.h dosyalarına ekleyin.
  3. GameServerDlg.cpp ve GameServerDlg.h:
    • Bu fonksiyonları ve fonksiyon çağrılarını kopyalayarak istırap projesindeki GameServerDlg.cpp ve GameServerDlg.h dosyalarına ekleyin.
Örnek:

Eğer bot ekleme ile ilgili bir fonksiyon void AddBot() şeklindeyse, bu fonksiyonu kaynak dosyasında bulup, istırap projesindeki ilgili dosyalara aşağıdaki gibi eklemelisiniz:

Kod:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Aynı işlemi User.cpp ve GameServerDlg.cpp dosyaları için de tekrarlayın.

Bu adımları takip ederek, botlarla ilgili tüm gerekli .cpp ve .h dosyalarını ve fonksiyon çağrılarını bot kaynak dosyasından istırap projesine başarılı bir şekilde aktarmış olacaksınız. Bu, botların istırap projesinde çalışmasını sağlayacaktır. Tüm dosya ve fonksiyonların doğru yerlere eklendiğinden emin olun ve projeyi derleyerek gerekli testleri yapın.

elfdailyindirmelinkleri.png

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
++ deneyecğim

Kişi Yorumladı
Geri