Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Hitman 3 görevi başlatırken çöküyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Hitman 3 görevi başlatırken çöküyor Tam şu an Hitman 3'te "death in the family" görevine başlayacaktım. Ancak yüklenirken oyun bir anda kapanıyor. "bir hata oldu" diyerekten tekrar başlattım ama yine kapandı. Belki diğer görevlerde de oluyordur diyerek farklı bir göreve girdim ama hayır, sadece o görevde oyun çöküyor. Bunun sebebi Türkçe yama olabilir mi veya farklı bir şey mi?

Evet, sorunu kendim buldum. Türkçe yama sıkıntılıymış.

Çözüm
Hitman 3 görevi başlatırken çöküyor Tam şu an Hitman 3'te "death in the family" görevine başlayacaktım. Ancak yüklenirken oyun bir anda kapanıyor. "bir hata oldu" diyerekten tekrar başlattım ama yine kapandı. Belki diğer görevlerde de oluyordur diyerek farklı bir göreve girdim ama hayır, sadece o görevde oyun çöküyor. Bunun sebebi Türkçe yama olabilir mi veya farklı bir şey mi?

Evet, Türkçe yamaların oyun dosyalarıyla uyumsuz olması Hitman 3 gibi oyunlarda çökme sorunlarına neden olabilir. Eğer sadece "Death in the Family" görevinde oyun kapanıyorsa, bu yamanın o görevle uyumsuz olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Sorunu çözmek için şu adımları deneyebilirsin:

1. ...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

Evet, Türkçe yamaların oyun dosyalarıyla uyumsuz olması Hitman 3 gibi oyunlarda çökme sorunlarına neden olabilir. Eğer sadece "Death in the Family" görevinde oyun kapanıyorsa, bu yamanın o görevle uyumsuz olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Sorunu çözmek için şu adımları deneyebilirsin:

1. Türkçe Yamayı Kaldır: Oyunu tekrar orijinal dilinde çalıştırmayı deneyin. Eğer oyun düzgün çalışıyorsa, yama ile ilgili bir uyumsuzluk olduğundan emin olabilirsiniz.
  2. Dosyaları Doğrula: Türkçe yamayı kaldırdıktan sonra, oyun dosyalarının bozulup bozulmadığını kontrol etmek için oyunu doğrulayın.
    • Steam'de oyunun üzerine sağ tıklayın, "Özellikler" seçeneğine gidin ve "Yerel Dosyalar" sekmesinde "Dosya Bütünlüğünü Doğrula"yı seçin.
  3. Alternatif Türkçe Yama: Eğer Türkçe oynamak istiyorsanız, farklı bir yamayı veya güncellenmiş bir sürümünü deneyin. Daha güvenilir bir kaynak bulmak çözüm olabilir.
Bu adımlar sorunu çözecektir.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri