Neler yeni

Çözüldü FC Mobile oyuncu kadroda değil ama kadroda diye satılmıyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
FC Mobile oyuncu kadroda değil ama kadroda diye satılmıyor. FC Mobile oyununda bir sorunla karşılaşıyorum. Kadrodan çıkardığım 2 oyuncuyu satmak istiyorum. Ancak, oyuncular kilitli değil ve satılabilecek durumda. Kadrodan çıkarıp pazara koydum, fakat oyuncular hala kadroda gözüküyor, bu nedenle satamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
FC Mobile oyuncu kadroda değil ama kadroda diye satılmıyor. FC Mobile oyununda bir sorunla karşılaşıyorum. Kadrodan çıkardığım 2 oyuncuyu satmak istiyorum. Ancak, oyuncular kilitli değil ve satılabilecek durumda. Kadrodan çıkarıp pazara koydum, fakat oyuncular hala kadroda gözüküyor, bu nedenle satamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

FC Mobile oyununda oyuncu kadroda değil ama kadroda diye satılmıyor sorunu, birçok oyuncunun yaşadığı bir sorundur. Bu sorunun nedeni, oyunun 15 seviye ve üzeri oyuncular için farklı bir kadro sistemi uygulamasıdır1. Bu sistemde, oyuncularınızı iki kadroya ayırabilir ve her iki kadroyu da satmak isteyebilirsiniz. Ancak, bunu yapabilmek için önce kullanmadığınız oyuncularınızı...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

FC Mobile oyununda oyuncu kadroda değil ama kadroda diye satılmıyor sorunu, birçok oyuncunun yaşadığı bir sorundur. Bu sorunun nedeni, oyunun 15 seviye ve üzeri oyuncular için farklı bir kadro sistemi uygulamasıdır1. Bu sistemde, oyuncularınızı iki kadroya ayırabilir ve her iki kadroyu da satmak isteyebilirsiniz. Ancak, bunu yapabilmek için önce kullanmadığınız oyuncularınızı çıkarmalısınız.

Bu sorunu çözmek için şu adımları izleyebilirsiniz:

• Oyuncularınızın yanındaki üç noktaya dokunun.
  • Kadro sekmesine gidin.
  • Kullanmadığınız oyuncularınızın yanındaki üç noktaya dokunun.
  • Kadrodan çıkma seçeneğini seçin.
  • Oyuncularınızı satmak istediğiniz kadroya taşıyın.
  • Sat butonuna dokunun.
Bu şekilde, oyuncularınızı satmış olacaksınız. Eğer yenisini de almak isterseniz, aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm