Neler yeni

Çözüldü Criminal Case'i Facebook üzerinden oynarken "Uygulamada aktif değil" hatası

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Criminal Case'i Facebook üzerinden oynarken "Uygulamada aktif değil" hatası Arkadaşlar öncelikle merhaba, Oyuna Facebook'tan giriş yapmaya çalışıyorum "Uygulamada aktif değil" uyarısı alıyorum. YouTube'a baktım ama Facebook'u sil oyuna yeniden gir falan yazıyordu yaptım da zaten ama olmadı yine. Sonra Facebook'un ayarlarına gir "uygulamalar ve internet siteleri" tıkla yazıyordu onu da yaptım o da olmadı. Çözümü biliyorsanız yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Çözüm
Criminal Case'i Facebook üzerinden oynarken "Uygulamada aktif değil" hatası Arkadaşlar öncelikle merhaba, Oyuna Facebook'tan giriş yapmaya çalışıyorum "Uygulamada aktif değil" uyarısı alıyorum. YouTube'a baktım ama Facebook'u sil oyuna yeniden gir falan yazıyordu yaptım da zaten ama olmadı yine. Sonra Facebook'un ayarlarına gir "uygulamalar ve internet siteleri" tıkla yazıyordu onu da yaptım o da olmadı. Çözümü biliyorsanız yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

1. Facebook Ayarları: Facebook ayarlarına gidip “Uygulamalar ve İnternet Siteleri” bölümünden Criminal Case uygulamasını kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin.
  2. Tarayıcı Önbelleği ve Çerezler: Tarayıcınızın önbelleğini ve çerezlerini temizleyin. Bu, bazen...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

1. Facebook Ayarları: Facebook ayarlarına gidip “Uygulamalar ve İnternet Siteleri” bölümünden Criminal Case uygulamasını kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin.
  2. Tarayıcı Önbelleği ve Çerezler: Tarayıcınızın önbelleğini ve çerezlerini temizleyin. Bu, bazen uygulamaların düzgün çalışmamasına neden olabilir.
  3. VPN Kullanımı: Eğer VPN kullanıyorsanız, kapatıp tekrar deneyin. VPN bazen uygulamaların çalışmasını engelleyebilir.
  4. Farklı Tarayıcı: Başka bir tarayıcı kullanarak oyuna giriş yapmayı deneyin.
  5. Uygulama Güncellemeleri: Hem Facebook hem de Criminal Case uygulamalarının güncel olduğundan emin olun.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm
Geri