Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Age of History-conqueror's 2.1 ülke durduk yere maviye döndü

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Age of History-conqueror's 2.1 ülke durduk yere maviye döndü Arkadaşlar merhaba, bugün AOH2 conqueror's 2.1 oynuyordum. Oynarken ülke bir anda maviye döndü anlamadım. Harita modlarında diplomatikte ve diplomasi açık değil. Ne yaparsam yapayım düzelmedi. Nasıl düzeldiğini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

1705704192872.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Age of History-conqueror's 2.1 ülke durduk yere maviye döndü Arkadaşlar merhaba, bugün AOH2 conqueror's 2.1 oynuyordum. Oynarken ülke bir anda maviye döndü anlamadım. Harita modlarında diplomatikte ve diplomasi açık değil. Ne yaparsam yapayım düzelmedi. Nasıl düzeldiğini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

1705704192872.png

Age of History-conqueror’s 2.1 oynarken ülkenizin maviye dönmesi, paranızın 2.147.483.647’den fazla olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda, paranız negatif olarak algılanmaya başlar ve ülkeniz mavi renk alır. Bu sorunu çözmek için, paranızı 2.147.483.647’nin altına düşürecek şekilde harcama yapmanız veya oyunu yeniden başlatmanız gerekebilir...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

1705704192872.png

Age of History-conqueror’s 2.1 oynarken ülkenizin maviye dönmesi, paranızın 2.147.483.647’den fazla olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda, paranız negatif olarak algılanmaya başlar ve ülkeniz mavi renk alır. Bu sorunu çözmek için, paranızı 2.147.483.647’nin altına düşürecek şekilde harcama yapmanız veya oyunu yeniden başlatmanız gerekebilir.

Eğer paranızla ilgili bir sorun yoksa, oyununuzda bir hata oluşmuş olabilir. Bu durumda, oyunu güncellemeniz veya Conquerors v2.1: Fix modunu indirmeniz sorunu çözebilir.

Kişi Yorumladı
Çözüm