Neler Yeni

Windows 10 İndir

ELFDaily

Uzman
Yönetici
15 Ara 2015
1,607
121
63
21
Bursa

Uygun Windows 7 veya Windows 8.1 cihazları ücretsiz olarak yükseltebilir.

Sistem gereksinimleri

Bilgisayar veya tabletinizi Windows 10'a yükseltmek isterseniz ihtiyacınız olan minimum donanıma buradan göz atın. Yükseltilebilirliği etkileyen diğer faktörler hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

• En yeni işletim sistemi:
    Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Update'in son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun.Hangi sürümü kullandığınızı bilmiyor musunuz? Öğrenmek için buraya göz
    atın. Son sürümü mü indirmeniz gerekiyor? Windows 7 SP1 veya Windows
  • İşlemci:
    1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci ya da SoC
  • RAM:
    32-bit için 1 gigabayt (GB) veya 64-bit için 2 GB
  • Sabit disk alanı:
    32-bit işletim sistemi için 16 GB 64-bit işletim sistemi için 20 GB
  • Grafik kartı:
    WDDM 1.0 sürücü ile DirectX 9 ya da sonrası
  • Ekran:
    800x600

Bu içeriği görmek için konuya cevap yazmalısınız daha sonra sayfayı yenileyin. Üye değilseniz buradan olabilirsiniz.
Yükseltme sürümleri

Benzer Windows sürümü sunulacaktır. Örneğin, Windows 7 Home Premium kullanıyorsanız, Windows 10 Home sürümüne yükseltme yaparsınız.

Windows 72 Kaynak Sürüm Hedef Sürüm Windows 7 StarterWindows 10 HomeWindows 7 Home BasicWindows 7 Home PremiumWindows 7 ProfessionalWindows 10 ProWindows 7 Ultimate

Windows 83 Kaynak Sürüm Hedef Sürüm Windows Phone 8.15 Windows 10 MobileWindows 8.13 Windows10 Home Windows 8.1 Pro Windows 10 Pro

Son düzenleme:

Bobert

Bilgili
Yardımcı Yönetici
27 Ara 2015
173
5
18
BiteKO

Teşekkürler paylaşım için.

Genel Sohbet Odası
Yardım Kullanıcılar
Misafir olarak girdiyseniz sohbete başlamak için takma ad kullanmalısınız mesaj yazma yerine /nick takmaad yazarak adınızı belirleyip sohbete başlayabilirsiniz.
Düzenle
    ELFDaily @ ELFDaily: selam selamlar