Neler yeni

Çözüldü V1098 MyKo CLAN SORUNU

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

sefa1535

Kullanıcı
Kredi
4
Merhabalar clan açamıyorum sorun yaşıyorum ilk denedigim de

Clanım var oldugunu anladım sonra knight tablolarında eksikler olduğunu fark ettim duzelttim başlangıçta human karus clan olarak gösterdi oto clandan çıktım clan kurdum sorun yaratmadı

Fakat gelelim asıl soruna clan kurduktan sonra relog attigimda clan ismi gidiyor ve sadece ismimin altinda cizgi kalıyor u dan da baktığım zaman clanim olmadığıni görüyorum ne clan acabiliyorum nede clandan cikabiliyorum

Bunun için ne yapmam lazım

Çözüm
tarif ediyorsun güzel kardeşim forumda bir sürü eğitici konu mevcut orada dc adresimi ekleyin öğretiyim yazmıyor mesela burası herkesin faydalanmasını istediğimiz bi arşiv src ile alakalı oldugunu düşünüyorsan dosya adlarını ve ilgili kod bölümünü iletirsin yazar bir başkası da yarın bu konuya girip aynı sorunu çözer
ayrıca forumun kullanım mantığını 15 yıllık forum adminliği yapmış birine anlatıyorsun istersen dc ver oradan daha detaylı anlatırım buradan kimse faydalanmasın
Arkdasın sorununu DC üzerinden çözdüm :)

rox

Kullanıcı
Kredi
0

Clanım var oldugunu anladım sonra knight tablolarında eksikler olduğunu fark ettim duzelttim başlangıçta human karus clan olarak gösterdi oto clandan çıktım clan kurdum sorun yaratmadı

Fakat gelelim asıl soruna clan kurduktan sonra relog attigimda clan ismi gidiyor ve sadece ismimin altinda cizgi kalıyor u dan da baktığım zaman clanim olmadığıni görüyorum ne clan acabiliyorum nede clandan cikabiliyorum

nxwile dc adresim ekle

1 Kişi Yorumladı
ELFDaily
ELFDaily yorumladı
Kardeşim her şeyi DC'ye dökmeyin buradan anlat herkes faydalansın özelden anlatmayı bizde biliyoruz. Forumdan yararlanmaya sıra gelince yararlanıyorsunuz bir konuda yardımı herkesten esirgiyorsunuz.

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14
nxwile dc adresim ekle

farklı databaselerden clan tablolarını çekip denedin mi yapmadan önce yedeğini mutlaka al

1 Kişi Yorumladı
S
sefa1535 yorumladı
Elimde alternatif db yok malesef CLAN çizgisi var fakat ismi yok birazdan farklı bişey deneyeceğim eğer olumlu sonuç elde edersen paylaşımda bulunacağım

rox

Kullanıcı
Kredi
0
Do
farklı databaselerden clan tablolarını çekip denedin mi yapmadan önce yedeğini mutlaka al
Dostum sorun src kaynaklı ise burdan yazarak nasıl düzeltebilirim görmeden bakmadan ? Başka dbden Knights tablosunu al demekle çözüm olmuyor malesef ayrıca tamam ben yardımcı olmayım sen burdan sorunu çöz arkadaşın işi çözülsün hadi.

Kişi Yorumladı

rox

Kullanıcı
Kredi
0
Forum kullanma mantığı şudur ben arakadaşa yardımcı olurum çözerim konuyu açan kişi der ki bu bu işlem yapıldığı sallıyorum mehmet işimi çözdü bu yöntemle yaptı der olay biter. Buraya sabaha kadar yazsam ne olcak adam src bilmiyor dbde nereye bakması gerektiğini bilmiyor ise nasıl çözecek.

Kişi Yorumladı

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14
Forum kullanma mantığı şudur ben arakadaşa yardımcı olurum çözerim konuyu açan kişi der ki bu bu işlem yapıldığı sallıyorum mehmet işimi çözdü bu yöntemle yaptı der olay biter. Buraya sabaha kadar yazsam ne olcak adam src bilmiyor dbde nereye bakması gerektiğini bilmiyor ise nasıl çözecek.
tarif ediyorsun güzel kardeşim forumda bir sürü eğitici konu mevcut orada dc adresimi ekleyin öğretiyim yazmıyor mesela burası herkesin faydalanmasını istediğimiz bi arşiv src ile alakalı oldugunu düşünüyorsan dosya adlarını ve ilgili kod bölümünü iletirsin yazar bir başkası da yarın bu konuya girip aynı sorunu çözer
ayrıca forumun kullanım mantığını 15 yıllık forum adminliği yapmış birine anlatıyorsun istersen dc ver oradan daha detaylı anlatırım buradan kimse faydalanmasın

Kişi Yorumladı

rox

Kullanıcı
Kredi
0
Arkdasın sorununu DC üzerinden çözdüm :)

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri