Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Rocket League açılmıyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Rocket League açılmıyor. Rocket League'e uzun bir süre ara verdim, ancak sonunda tekrar oynamak istedim. Ancak oyunu açmaya çalıştığımda, başlat tuşuna bastıktan kısa bir süre sonra başlangıç ekranı kayboluyor ve oyun başlamıyor. Bu sorunu çözmek için Process Monitor dosyasını paylaşmam gerektiğini duydum. Bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı?

www.dropbox.com

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

Shared with Dropbox
www.dropbox.com
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Rocket League açılmıyor. Rocket League'e uzun bir süre ara verdim, ancak sonunda tekrar oynamak istedim. Ancak oyunu açmaya çalıştığımda, başlat tuşuna bastıktan kısa bir süre sonra başlangıç ekranı kayboluyor ve oyun başlamıyor. Bu sorunu çözmek için Process Monitor dosyasını paylaşmam gerektiğini duydum. Bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı?

www.dropbox.com

Shared with Dropbox
www.dropbox.com
Rocket League'de çalışma zamanı hatası veya NTDLL hatası alıyorsanız ve bu hataların bozuk bir Rocket League...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

www.dropbox.com

Shared with Dropbox
www.dropbox.com
Rocket League'de çalışma zamanı hatası veya NTDLL hatası alıyorsanız ve bu hataların bozuk bir Rocket League kayıt dosyasından kaynaklandığını düşünüyorsanız, aşağıdaki adımları takip ederek bu sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz:

1. Dosya Gezgini'ni açmak için ekranın sol alt köşesinde bulunan Sarı renkli klasör simgesine tıklayın.
  2. Sol sütunda "Belgeler"e tıklayın.
  3. "Oyunlar" veya "My Games" klasörüne çift tıklayın.
  4. Rocket League adlı klasöre sağ tıklayın.
  5. "TAGame" klasörüne çift tıklayın.
  6. "Cache" (Önbellek) klasörüne sağ tıklayın.
  7. "Sil" öğesini seçerek bu klasörü silin.
  8. Rocket League'i tekrar başlatın.
Bu adımlar, Rocket League'in önbelleğini temizleyerek bozuk veya hatalı kayıt dosyalarını ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Oyun, yeni bir önbellek oluşturarak daha istikrarlı bir şekilde çalışmaya başlamalıdır. Eğer bu adımlar sorununuzu çözmezse, oyundaki modları veya ek yazılımları devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz, çünkü bazen bu tür eklemeler oyunun düzgün çalışmasını engelleyebilir.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri