Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Roblox 2 adımlı doğrulamasına erişilemeyen hesap nasıl kurtarılır?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Roblox 2 adımlı doğrulamasına erişilemeyen hesap nasıl kurtarılır?
Selam dostlarım. Roblox hesabımı zamanında iki adımlı doğrulamalı yapmıştım, telefonumu sıfırlayınca Google Authenticator'a erişim sağlayamıyorum. Kurtarma kodları da elimde değil. Nasıl çözebilirim? Gmail elimde fakat dediğim gibi kurtarma kodları elimde değil. Nasıl Roblox hesabımı kurtarabilirim?

Çözüm
Selam dostlarım. Roblox hesabımı zamanında iki adımlı doğrulamalı yapmıştım, telefonumu sıfırlayınca Google Authenticator'a erişim sağlayamıyorum. Kurtarma kodları da elimde değil. Nasıl çözebilirim? Gmail elimde fakat dediğim gibi kurtarma kodları elimde değil. Nasıl Roblox hesabımı kurtarabilirim?
Merhaba! Roblox hesabınızı iki aşamalı doğrulama ayarlarıyla güvence altına almışsınız ve telefonunuzun sıfırlanması nedeniyle Google Authenticator'a erişemiyorsanız veya kurtarma kodlarınızı kaybettiyseniz, hesabınızı kurtarmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Roblox Destek Ekibi ile İletişime Geçin: Roblox'un destek ekibiyle iletişime geçmek...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14
Merhaba! Roblox hesabınızı iki aşamalı doğrulama ayarlarıyla güvence altına almışsınız ve telefonunuzun sıfırlanması nedeniyle Google Authenticator'a erişemiyorsanız veya kurtarma kodlarınızı kaybettiyseniz, hesabınızı kurtarmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Roblox Destek Ekibi ile İletişime Geçin: Roblox'un destek ekibiyle iletişime geçmek en iyi seçenektir. Roblox destek ekibi, size hesap kurtarma süreci konusunda yardımcı olabilir. Roblox'un resmi destek e-posta adresi veya iletişim formunu kullanarak onlarla iletişime geçebilirsiniz.
  2. Kimlik Doğrulama: Roblox destek ekibi, kimlik doğrulama işlemi yapmanızı isteyebilir. Kimlik doğrulama sürecini tamamladıktan sonra hesap erişimini geri kazanmanız daha olasıdır.
  3. Önceki E-posta ve Diğer Bilgiler: Roblox hesabınızın önceki e-posta adresi veya başka bilgilere sahipseniz, bu bilgileri destek ekibiyle paylaşarak hesabınızın kurtarılmasına yardımcı olabilirsiniz.
  4. Kurtarma Kodları: Kurtarma kodlarını kaybettiyseniz, yine destek ekibiyle iletişime geçmeye devam edin. Bazı durumlarda, hesap erişimini geri kazanmanıza yardımcı olabilecek alternatif yöntemler olabilir.
Unutmayın ki her durum farklıdır ve Roblox destek ekibi, size en iyi yardımı sunmak için size özgü bir çözüm önerebilir. Hesap güvenliğinizi korumak için doğrulama kodlarını ve hesap bilgilerinizi dikkatli bir şekilde saklamak önemlidir.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri