Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Mortal Kombat 11 1 gamepad 2 oyuncuyu da kontrol ediyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Mortal Kombat 11 1 gamepad 2 oyuncuyu da kontrol ediyor
Merhaba. Kardeşimle 2 adet gamepad sahibiyiz gamepadleri taktık PC'ye ve MK10 oynadık gamepadler çalışıyordu ve sorunsuzdu ama sonra MK11 yükledik ve onda açtık. Nedense onun 2 kişilik modunda 1 gamepad 1 karakteri diğer gamepad tüm karakterleri kontrol ediyordu. Düzgün bir şekilde oynamak istiyorum. Yardım edenlere şimdiden teşekkür.

Çözüm
Merhaba. Kardeşimle 2 adet gamepad sahibiyiz gamepadleri taktık PC'ye ve MK10 oynadık gamepadler çalışıyordu ve sorunsuzdu ama sonra MK11 yükledik ve onda açtık. Nedense onun 2 kişilik modunda 1 gamepad 1 karakteri diğer gamepad tüm karakterleri kontrol ediyordu. Düzgün bir şekilde oynamak istiyorum. Yardım edenlere şimdiden teşekkür.
MK11'de 2 kişilik modda gamepad sorununu çözmek için:

1. Gamepad sıralamasını kontrol edin.
  2. Oyun içi ayarları düzenleyin.
  3. Oyunun güncellemelerini kontrol edin.
  4. Gerekirse gamepad sürücülerini güncelleyin.

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14
MK11'de 2 kişilik modda gamepad sorununu çözmek için:

1. Gamepad sıralamasını kontrol edin.
  2. Oyun içi ayarları düzenleyin.
  3. Oyunun güncellemelerini kontrol edin.
  4. Gerekirse gamepad sürücülerini güncelleyin.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri