Neler yeni

Çözüldü Mobil oyun oynarken 60 FPS olmasına rağmen kasıyormuş gibi hissettiriyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Mobil oyun oynarken 60 FPS olmasına rağmen kasıyormuş gibi hissettiriyor Yukarıda dediğim gibi oyun oynarken sanki kasıyormuş gibi hissediyorum ama FPS uygulaması 60 FPS olarak gösteriyor. Acaba telefonum 120 Hz olduğu için gözlerim 120 FPS'e mi alıştı?

Çözüm
Mobil oyun oynarken 60 FPS olmasına rağmen kasıyormuş gibi hissettiriyor Yukarıda dediğim gibi oyun oynarken sanki kasıyormuş gibi hissediyorum ama FPS uygulaması 60 FPS olarak gösteriyor. Acaba telefonum 120 Hz olduğu için gözlerim 120 FPS'e mi alıştı?
Merhaba, mobil oyunlarda 60 FPS olmasına rağmen kasıyormuş gibi hissetmeniz normal bir durumdur. Bunun birkaç nedeni olabilir. Öncelikle, oyunun optimize edilmemiş olması veya telefonunuzun donanımının yetersiz olması nedeniyle oyunun kasma hissi yaratabilir. Ayrıca, gözlerinizin 120 FPS’e alışmış olması da bu hissiyatı artırabilir.

FPS uygulamasının 60 FPS göstermesi, oyunun gerçek FPS değerinin 60 FPS olduğu anlamına gelir. Ancak, oyunun optimize edilmemiş olması veya...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14
Merhaba, mobil oyunlarda 60 FPS olmasına rağmen kasıyormuş gibi hissetmeniz normal bir durumdur. Bunun birkaç nedeni olabilir. Öncelikle, oyunun optimize edilmemiş olması veya telefonunuzun donanımının yetersiz olması nedeniyle oyunun kasma hissi yaratabilir. Ayrıca, gözlerinizin 120 FPS’e alışmış olması da bu hissiyatı artırabilir.

FPS uygulamasının 60 FPS göstermesi, oyunun gerçek FPS değerinin 60 FPS olduğu anlamına gelir. Ancak, oyunun optimize edilmemiş olması veya telefonunuzun donanımının yetersiz olması nedeniyle oyunun gerçek FPS değeri 60 FPS’nin altında olabilir. Bu durumda, oyunun kasma hissi yaratması normaldir.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm
Geri