Neler yeni

Knight Online Server Nasıl Kurulur

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
maxresdefault.jpg

Knight Online Server Nasıl Kurulur

Öncelikle serverinizi ne amaçla açıcağınızı planlamanız gerekir genel'de bu 2 evrede oluşur. İster kişisel yani tamamen zevk için açanlar diğerleri ticari amaçla açanlardır. Ben her ikisinden'de bahsetmek isterim.

Kişisel arkadaşlarınızla oynayacağınız veya 20 user olsun admin olayım bana yeter diyenler için kısaca nasıl knight kurulur sözel olarak yazayım tabi hemen yazıları okuyup kurmanız mümkün değil lakin ben sizlere kurmadan önce gerekli programlar ve neler yapılıcak bi serveri nasıl online yaparız bunları yazıcağım...

Öncelikle serverinizi kurmadan önce bi sunucuya ihtiyacınız olacak bunu hostingle karıştırmayın bu sanal sunucuya kurulan bi oyundur.
Ev bilgisayarınıza kurmanızı önermem internette minimum 20tl maximum 60tl civarında aylık sanal sunucular satılmaktadır 7/24 aktif.
Kişisel bilgisayarınıza kurarsanız bilgisayarı kapattığınız an oyunda gidecektir ve sağlam bi internetiniz olması gerekmektedir. Bilgisayarınızın işlemcisi iyi değilse hiç kurmayı denemeyin bile pişman olmayın..

Ben yinede kişisel bilgisayarınıza kuracaklar için aşamaları söyleyeyim. Öncelikle sunucunuza kurmadan önce no ip den bi ip oluşturun bunu knight online no ip alma yazarak arama motorlarında aratıp ulaşabilirsiniz. Bunları yaptıktan sonra

İndirilecekler;

1:SQL Server 2000 ( İsterseniz farklı sürümlerinide indirebilirsiniz ama pvp kuracaksanız en ideali ve basiti bu sürümdür diğer sürümler genelde 18x 19x için kullanılır.)

2:Appserv (son sürüm işinizi görecektir) bu appserv oyununuzun sitesini kurmaya yarayacaktır. Kurmak için bi alan yaratıcaktır.

3: SOACS KIRIK EXE ( bunu şöyle bahsedeyim bu dosyaları elfdaily.com dan yani bu siteden bulabilirsiniz bu dosyalar oyununuzu çalıştıracak 1 2 3 4 5 diye numaralı server açma dosyalarıdır ayrıca userlere verilecek launcher.exe bu dur. Ücretsiz oldugu için hile geçirecektir bunu şimdiden söyleyeyim...)

4:Filezilla Bunun amacı userlere patch çektirmek yani launcher.exe yi userlerin clientine indirmek buyrun videosu:

video:

5: Editörler , Avcı Editör Bunların amacı serverinizi yönetmenizi kendinizi admin yapmanızı sağlayan charlara item v.s vermeye yarayan editörler.

Bu indirdiklerinizi kurmayı bilmiyorsanız bu sitede araştırın hepsi paylaşılmıştır. ve indirebilirsiniz.

Hepsi indikten sonra gerye databese ekleme soacs ini yapma v.s kalmıştır bunları yapmak için bilmek gerekiyor kolay öğrenilen birşey değildir. Siz bunları araştırıp yapabilirsiniz. Databese kurmayı bilmeyen googleden veya elfdaily.com yani bu siteden yazarak kolaylıkla ulaşabilir.

Sizlere tavsiyem 80tlye bi bilişimlerden hiç uğraşmadan ilk defa açıcaksanız hazır kurulu server almanız orada önce öğrenip sonra kendiniz kurmayı denersiniz.

Keyifli oyunlar arkadaşlar

NOT: Server kuramayan arkadaşlar için ücretli knight online server kurulum hizmeti sağlıyoruz
Online ödeme mevcuttur link: https://www.elfdaily.com/magaza/25x-ucretli-knight-online-server-kurulumu.3/

Son düzenleme: