Neler yeni

Knight Online Netframework 3.5 kurulmuyor

xrogen

Kullanıcı
Kredi
5
Öncelikle selqmun aleyküm arkadaşlar.
SQL server kurarken içinde netframework 3.5 bileşen kuran SQL server lazım
ANLAMAYANLAR İÇİN
Netframework 3.5 kurulmuyor her yolu denedim (programlar ve özelliklerde görünmesi gerek win10 da bana netfrm 3.5 SQL serv lerin içinde olan SQL.server lazım elinde olan varsa link bırakırsa sevinirim BOŞ YORUM YAPMAYİN Varsa link verirseni sevinirim

delitay

Yetkili
Yönetici
Kredi
28
Öncelikle selqmun aleyküm arkadaşlar.
SQL server kurarken içinde netframework 3.5 bileşen kuran SQL server lazım
ANLAMAYANLAR İÇİN
Netframework 3.5 kurulmuyor her yolu denedim (programlar ve özelliklerde görünmesi gerek win10 da bana netfrm 3.5 SQL serv lerin içinde olan SQL.server lazım elinde olan varsa link bırakırsa sevinirim BOŞ YORUM YAPMAYİN Varsa link verirseni sevinirim
Aleyküm Selam ustam win 10 da zaten Netframework 3.5 vardır alt resimdeki gibi önündeki işareti seçerek aktif edebilirsiniz sql 2016 öncesini win 10 desteklemez sonrasıda zaten Netframework 4 ister bildiğim kadarıyla
amge53w.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kişi Yorumladı

xrogen

Kullanıcı
Kredi
5
Ust
Aleyküm Selam ustam win 10 da zaten Netframework 3.5 vardır alt resimdeki gibi önündeki işareti seçerek aktif edebilirsiniz sql 2016 öncesini win 10 desteklemez sonrasıda zaten Netframework 4 ister bildiğim kadarıyla
ustam program ekle ve kaldirda görünmesi lazım servere start vermiyor sıkıntı orda dediyin herşeyi yaptım ofline dende urastim BAZI SQL serverlerde netframe 3.5 var SQL kurarken onunda kuruyor

Kişi Yorumladı

xrogen

Kullanıcı
Kredi
5
amge53w.png
Herşeyi ayarladım netframe 4.0 var şimdide böyle bir hata verdi

Microsoft][ODBC SQL SERVER DRİVER] [SQL SERVER] İnvalid column name 'iItem06

Kişi Yorumladı

xrogen

Kullanıcı
Kredi
5
ustam kurmak istediğin knightın proje nedir ıstırap mı eminmisin hatanın Netframework kaynaklı olduğuna
Ustam 2117 files ıstırap deyil kendim oynamak için SQL 2019 kurdum netframe 4.0 kurdu kendi şimdide böyle bir hata verdi Aiserver ODBC otomatik kurdum
----------------------

Kişi Yorumladı

delitay

Yetkili
Yönetici
Kredi
28
Ustam 2117 files ıstırap deyil kendim oynamak için SQL 2019 kurdum netframe 4.0 kurdu kendi şimdide böyle bir hata verdi Aiserver ODBC otomatik kurdum
----------------------
Databasen uyumsuz gibi item06 sütun istiyor

Kişi Yorumladı
Geri