Neler yeni

ıstırap 1098 lua hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Versiyon
1098

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
luadan iyi anlayan bir arkadaş lazım shozin lua başlıkları aşağıdaki gibi görünuyor birde 5'inci seçenege girince alt resimdeki gibi görünüyor nasıl düzeltirim şimdiden teşekkürler

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
luadan iyi anlayan bir arkadaş lazım shozin lua başlıkları aşağıdaki gibi görünuyor birde 5'inci seçenege girince alt resimdeki gibi görünüyor nasıl düzeltirim şimdiden teşekkürler

çalışıyor mu isimleri mi değişecek

Kişi Yorumladı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
çalışıyor ustam isimler değişecek database ve data Quest menü ile talkı kontrol ettim isimler var ama görmüyormu anlamadım birde 5 munüye girince resimdeki gibi hata var dxt yada uif kaynaklı herhalde
isimleri değiştirebileceğin kısmı bulduysan değiştirip resetle tüm her şeyi belki güncel hali düşmüyordur

hata kısmında yazının kayma durumu sanırım onu yazıyı değiştirerek düzeltemiyorsan boşluk v.s koyarak gibi
tasarımla düzeltmek gerekebilir lua konusunda bende cok fazla bilgi sahibi değilim

Kişi Yorumladı

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
isimleri değiştirebileceğin kısmı bulduysan değiştirip resetle tüm her şeyi belki güncel hali düşmüyordur

hata kısmında yazının kayma durumu sanırım onu yazıyı değiştirerek düzeltemiyorsan boşluk v.s koyarak gibi
tasarımla düzeltmek gerekebilir lua konusunda bende cok fazla bilgi sahibi değilim
yok ustam ne yaparsam yapayım beceremedim dediğim gibi sanki uif kaynaklı hangi uifden çekiyor ise

Kişi Yorumladı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...