Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü GTX 1650 Ti laptop Cities: Skylines 2 oynatır mı?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Merhaba dostlar!
GTX 1650 Ti laptop Cities: Skylines 2 oynatır mı?
Cities: Skylines 2, sadece 9 saat sonra oynanabilir hale gelecek. Cities: Skylines 1'i oldukça keyifle oynadım ve bu yeni oyunu da denemek istiyorum. Ancak fiyatı biraz yüksek gibi görünüyor. İlk oyunun DLC'leriyle birlikte bile bu kadar ödeme yapmamıştım. Neyse, fiyatı bir yana, oynamak istiyorum ama bilgisayarımın yetip yetmeyeceği konusunda endişeliyim. Mevcut sistemimde GTX 1650 Ti, i5 10200H ve 16 GB RAM bulunuyor. Kendim almayı düşünüyorum, ama oyunun önerilen sistem gereksinimlerini gördüğümde biraz tereddüt ettim.

1698128217776.png

Paradox, oyun için GTX 3080 önermiş. Bu beni gerçekten endişelendirdi. Kendi bilgisayarımı kullanarak oyunu ne kadar FPS alabileceğimi tahmin edebilecek birisi var mı? Oyunu indirip oynamak, sinir olup iade etmek istemiyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Merhaba dostlar!
Cities: Skylines 2, sadece 9 saat sonra oynanabilir hale gelecek. Cities: Skylines 1'i oldukça keyifle oynadım ve bu yeni oyunu da denemek istiyorum. Ancak fiyatı biraz yüksek gibi görünüyor. İlk oyunun DLC'leriyle birlikte bile bu kadar ödeme yapmamıştım. Neyse, fiyatı bir yana, oynamak istiyorum ama bilgisayarımın yetip yetmeyeceği konusunda endişeliyim. Mevcut sistemimde GTX 1650 Ti, i5 10200H ve 16 GB RAM bulunuyor. Kendim almayı düşünüyorum, ama oyunun önerilen sistem gereksinimlerini gördüğümde biraz tereddüt ettim.

1698128217776.png

Paradox, oyun için GTX 3080 önermiş. Bu beni gerçekten...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14
Merhaba dostlar!

1698128217776.png

Paradox, oyun için GTX 3080 önermiş. Bu beni gerçekten endişelendirdi. Kendi bilgisayarımı kullanarak oyunu ne kadar FPS alabileceğimi tahmin edebilecek birisi var mı? Oyunu indirip oynamak, sinir olup iade etmek istemiyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
Cities: Skylines 2'nin çıkışından sonra, önerilen sistem gereksinimlerini karşılamak için sahip olduğunuz donanımın yeterli olup olmadığını kontrol etmek akıllıca bir adım olacaktır.

GTX 1650 Ti, i5 10200H ve 16 GB RAM, Cities: Skylines 2 oyununu oynamak için temel düzeyde yeterli olacaktır. Ancak oyunun önerilen sistem gereksinimlerini karşılayabilmek daha iyi bir oyun deneyimi sunabilir. Önerilen sistem gereksinimleri, daha yüksek grafik ayarlarında ve daha büyük şehirlerde daha iyi performans elde etmenizi sağlayacaktır.

Eğer mevcut donanımınızla oynamak isterseniz, oyunu oynayabilirsiniz, ancak bazı grafik ayarlarını düşürmeniz gerekebilir. Bu, oyunun daha düşük bir görüntü kalitesinde çalışmasına neden olabilir, ancak hala keyifli bir deneyim yaşamanız mümkün olacaktır.

Eğer önerilen sistem gereksinimlerini karşılamak istiyorsanız, donanım yükseltmeyi düşünebilirsiniz. Daha güçlü bir grafik kartı ve işlemci, daha yüksek performans sağlayacaktır. Ancak bu, ek maliyet gerektirebilir, bu nedenle karar vermeden önce bütçenizi göz önünde bulundurmalısınız.

Sonuç olarak, mevcut sisteminizde Cities: Skylines 2'yi oynayabilirsiniz, ancak daha iyi bir deneyim için önerilen sistem gereksinimlerini karşılamaya çalışabilirsiniz. Oyunun fiyatı konusundaki tereddütlerinizi ise oyunun sunacağı deneyim ve eğlenceye değerlendirerek karar verebilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri