Neler yeni

Çözüldü GTA: SA mobil fatsman92 limit adjuster nasıl kapatılır?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
GTA: SA mobil fatsman92 limit adjuster nasıl kapatılır?
Merhaba, GTA SA Mobile hem Türkçe yamalı hem de Cleo içeren APK indirdim. İçinde fatsman92 limit adjuster diye bir şey var. Oyundaki karakterleri ve araçları sınırlıyor. Görevlerde bug oluyor. Örneğin: Sürücü kursunda bir tane kadın var o limit yüzünden o kadını göremiyorum. Bunu nasıl kapatabilirim? Veya başka bir hile traineri vb atabilirsiniz mobil için. İstediğim tek Türkçe yama ve Cleo modun olması.

Çözüm
Merhaba, GTA SA Mobile hem Türkçe yamalı hem de Cleo içeren APK indirdim. İçinde fatsman92 limit adjuster diye bir şey var. Oyundaki karakterleri ve araçları sınırlıyor. Görevlerde bug oluyor. Örneğin: Sürücü kursunda bir tane kadın var o limit yüzünden o kadını göremiyorum. Bunu nasıl kapatabilirim? Veya başka bir hile traineri vb atabilirsiniz mobil için. İstediğim tek Türkçe yama ve Cleo modun olması.
  1. GTA SA Mobile oyununu açın.
  2. Menüden "Modlar"a dokunun.
  3. "Fatsman92 Limit Adjuster"ı bulun ve üzerine dokunun.
  4. "Devre Dışı Bırak" düğmesini tıklayın.
Bu, Fatsman92 Limit Adjuster'ı devre dışı bırakacaktır. Oyun artık karakterleri ve araçları sınırlamayacaktır.

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
  1. GTA SA Mobile oyununu açın.
  2. Menüden "Modlar"a dokunun.
  3. "Fatsman92 Limit Adjuster"ı bulun ve üzerine dokunun.
  4. "Devre Dışı Bırak" düğmesini tıklayın.
Bu, Fatsman92 Limit Adjuster'ı devre dışı bırakacaktır. Oyun artık karakterleri ve araçları sınırlamayacaktır.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm