Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü GTA 5 yüklenme ekranında atıyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
GTA 5 yüklenme ekranında atıyor
Orijinal GTA V var (modlu) oyunu acıyorum story mode seçiyorum yukleniyor 20 sn sonra atıyor. Script hook güncellemesini falan da yaptım ama hala atmaya devam ediyor.

Çözüm
Orijinal GTA V var (modlu) oyunu acıyorum story mode seçiyorum yukleniyor 20 sn sonra atıyor. Script hook güncellemesini falan da yaptım ama hala atmaya devam ediyor.
Script Hook'un güncel olduğundan emin olun. Script Hook ve diğer modlar genellikle GTA V güncellemeleriyle uyumsuz hale gelir.
Modları devre dışı bırakın ve oyunun temiz bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
GTA V Steam üzerinden satın alındıysa, oyun dosyalarını doğrulamak için Steam istemcisini kullanabilirsiniz.
Oyunun grafik ayarlarını düşürmek, performansı artırabilir ve çökmeleri engelleyebilir.
Ekran kartı sürücülerinizi ve diğer sistem sürücülerinizi güncelleyin. Güncel sürücüler, oyunun daha istikrarlı çalışmasına...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14
Script Hook'un güncel olduğundan emin olun. Script Hook ve diğer modlar genellikle GTA V güncellemeleriyle uyumsuz hale gelir.
Modları devre dışı bırakın ve oyunun temiz bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
GTA V Steam üzerinden satın alındıysa, oyun dosyalarını doğrulamak için Steam istemcisini kullanabilirsiniz.
Oyunun grafik ayarlarını düşürmek, performansı artırabilir ve çökmeleri engelleyebilir.
Ekran kartı sürücülerinizi ve diğer sistem sürücülerinizi güncelleyin. Güncel sürücüler, oyunun daha istikrarlı çalışmasına yardımcı olabilir.
Oyunu tamamen kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. Bu, herhangi bir hatalı dosyanın düzeltilmesine yardımcı olabilir.
Özel modlar ve eklentiler, bazen GTA V'in çökmesine yol açabilir. Oyunu modlar olmadan başlatıp düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
Yukarıdaki adımları denedikten sonra hala aynı sorun devam ediyorsa, oyunun resmi destek ekibiyle iletişime geçmek de faydalı olabilir.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri