Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü GTA 5 texture titremesi

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
GTA 5 texture titremesi
Merhaba arkadaşlar, Windows'u temiz bir kurulum yaparak GTA V ve diğer oyunlarda texture titreme sorunu yaşamaya başladım. Ayarlarımı kontrol ettim, MSAA, AA gibi seçenekler açık, ancak sorun devam ediyor. Daha önceki Windows kurulumumda böyle bir problem yaşamıyordum. Bu tür bir sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
GTA 5 texture titremesi
Merhaba arkadaşlar, Windows'u temiz bir kurulum yaparak GTA V ve diğer oyunlarda texture titreme sorunu yaşamaya başladım. Ayarlarımı kontrol ettim, MSAA, AA gibi seçenekler açık, ancak sorun devam ediyor. Daha önceki Windows kurulumumda böyle bir problem yaşamıyordum. Bu tür bir sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

GTA 5 Texture titreme sorunu, genellikle grafik ayarları, sürücü güncellemeleri veya oyun dosyalarındaki sorunlardan kaynaklanabilir.

Bilgisayarınızdaki grafik kartının sürücülerini en son sürüme güncellediğinizden emin olun. NVIDIA, AMD veya Intel gibi kart üreticilerinin resmi web sitelerinden güncel sürücüleri indirebilirsiniz. Oyun...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14
GTA 5 texture titremesi

GTA 5 Texture titreme sorunu, genellikle grafik ayarları, sürücü güncellemeleri veya oyun dosyalarındaki sorunlardan kaynaklanabilir.

Bilgisayarınızdaki grafik kartının sürücülerini en son sürüme güncellediğinizden emin olun. NVIDIA, AMD veya Intel gibi kart üreticilerinin resmi web sitelerinden güncel sürücüleri indirebilirsiniz. Oyun dosyalarını doğrulama veya onarma seçeneğini kullanarak oyun dosyalarınızı kontrol edin.

Oyun içi grafik ayarlarınızı gözden geçirin. MSAA ve AA gibi anti-aliasing seçeneklerini kapatıp açarak deneyin.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri