Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü God of War: Ragnarok açılmıyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
God of War: Ragnarok açılmıyor Merhaba, biliyorsunuz God of War: Ragnarok bilgisayar erişimine dün açıldı ve heyecanla oyunu indirmeye başladım. Oyun indikten sonra açılışında 1 uyarı alıyorum neyse bu uyarıdan sonra oyun açılıyor ama ikinci uyarı gelince oyun kapanıyor ve açılmıyor. Ekran kartı sürücülerimi eski hallerine döndürüp güncelledim Windows Update'im güncel GeForce sürücülerimi de güncellememe rağmen oyun açılmıyor. Hatanın çözümünü bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

1.jpg

Çözüm
God of War: Ragnarok açılmıyor Merhaba, biliyorsunuz God of War: Ragnarok bilgisayar erişimine dün açıldı ve heyecanla oyunu indirmeye başladım. Oyun indikten sonra açılışında 1 uyarı alıyorum neyse bu uyarıdan sonra oyun açılıyor ama ikinci uyarı gelince oyun kapanıyor ve açılmıyor. Ekran kartı sürücülerimi eski hallerine döndürüp güncelledim Windows Update'im güncel GeForce sürücülerimi de güncellememe rağmen oyun açılmıyor. Hatanın çözümünü bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

1.jpg

Bu hata, Intel UHD Graphics sürücünüzün God of War: Ragnarök'ün ihtiyaç duyduğu minimum sürümün altında olduğunu gösteriyor. Oyun açılmaya çalışırken, GPU sürücüsünün minimum sürüm olan...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

1.jpg

Bu hata, Intel UHD Graphics sürücünüzün God of War: Ragnarök'ün ihtiyaç duyduğu minimum sürümün altında olduğunu gösteriyor. Oyun açılmaya çalışırken, GPU sürücüsünün minimum sürüm olan 31.0.101.5522'den düşük olması sebebiyle stabilite ve performans sorunları yaşanabileceğini belirtmiş. Şu anda kullandığınız sürüm ise 30.0.101.1340.

Bu sorunu çözmek için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

1. Intel Grafik Sürücüsünü Güncelleyin: Mevcut Intel UHD Graphics sürücünüzü en son sürüme güncelleyerek başlayın.
    • Intel'in resmi web sitesinden veya Intel Driver & Support Assistant aracılığıyla en güncel sürücüyü indirip kurabilirsiniz.
  2. Harici GPU'yu Kullanın: Eğer bilgisayarınızda bir NVIDIA GeForce kartı varsa, oyunun harici ekran kartını (NVIDIA) kullandığından emin olun. Bazen oyunlar, entegre grafik kartını kullanmaya çalışabilir.
    • Bu ayarı NVIDIA Denetim Masası'ndan yapabilirsiniz:
      • NVIDIA Denetim Masası'nı açın.
      • 3D Ayarlarının Yönetilmesi > Program Ayarları bölümüne gidin.
      • God of War: Ragnarok'u seçin ve NVIDIA Yüksek Performanslı İşlemciyi seçtiğinizden emin olun.
  3. Windows Güncellemelerini Tekrar Kontrol Edin: Tüm Windows güncellemelerinin yüklendiğinden emin olun.
    • Bazı sürücü güncellemeleri, Windows Update ile de gelebilir.
  4. Oyunu Tekrar Kurun: Eğer yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, oyunu tekrar indirmeyi deneyin. Bazen indirme veya kurulum sırasında dosya bozulmaları oyunun açılmamasına neden olabilir.
Bu adımları uyguladıktan sonra sorun çözülmezse, oyunun minimum sistem gereksinimlerini tekrar kontrol edebilir ve gerekirse resmi destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri