Neler yeni

Çözüldü Girilmeyen Clash of Clans hesabı ne zaman kendini yükseltir?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Girilmeyen Clash of Clans hesabı ne zaman kendini yükseltir? Merhaba benim bir Clash of Clans hesabım var ve 3 aydır girmiyorum. Şu malum uzun süre girmeyince köyün gelişmesi ne kadar sürüyor? Başka bir hesabımda yaşadım bu durumu ama süreyi bilmiyorum.

Çözüm
Girilmeyen Clash of Clans hesabı ne zaman kendini yükseltir? Merhaba benim bir Clash of Clans hesabım var ve 3 aydır girmiyorum. Şu malum uzun süre girmeyince köyün gelişmesi ne kadar sürüyor? Başka bir hesabımda yaşadım bu durumu ama süreyi bilmiyorum.
Clash of Clans oyununda, hesabınıza 90 gün boyunca giriş yapmazsanız, otomatik yükseltme özelliği aktif olur. Bu özellik sayesinde, savunma kuleleri, birlikler ve duvarlar gibi bazı şeyler kendi kendine yükselir. Ayrıca, hesabınızda biriken ganimet de artar. Bu sayede, oyuna tekrar girdiğinizde daha güçlü bir köyünüz olur.

Ancak, otomatik yükseltme özelliği sadece belirli bir seviyeye kadar çalışır. Örneğin, köy binanız 10. seviyeye ulaştığında, bu özellik devre dışı kalır4. Bu...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14
Clash of Clans oyununda, hesabınıza 90 gün boyunca giriş yapmazsanız, otomatik yükseltme özelliği aktif olur. Bu özellik sayesinde, savunma kuleleri, birlikler ve duvarlar gibi bazı şeyler kendi kendine yükselir. Ayrıca, hesabınızda biriken ganimet de artar. Bu sayede, oyuna tekrar girdiğinizde daha güçlü bir köyünüz olur.

Ancak, otomatik yükseltme özelliği sadece belirli bir seviyeye kadar çalışır. Örneğin, köy binanız 10. seviyeye ulaştığında, bu özellik devre dışı kalır4. Bu yüzden, oyuna düzenli olarak giriş yapmak, köyünüzü daha hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmenin en iyi yoludur.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm
Geri