Neler Yeni

Galatasaray UEFA ile kritik zirvede! Ceza alacak mı?

Emir

Usta
ELFMASTER
25 Ara 2015
269
2
18
23
#1

Galatasaray UEFA ile kritik zirvede! Ceza alacak mı?

Finansal Fair Play kuralları çerçevesinde daha önce UEFA ile masaya oturan ve yükümlülükleri yerine getiremediği için Avrupa'dan men cezası alan Galatasaray, bu zirveden ceza almadan dönmek istiyor. Sarı-kırmızılı ekibin UEFA'dan ceza alıp almayacağı henüz bilinmezken kulüp, bu görüşmeden olumlu sonuç alabilmek için oldukça fazla mesai harcadı.
Galatasaray için bu görüşme öncesinde iki olumlu, bir de olumsuz gelişme dikkat çekiyor. Fanatik'te yer alan haberde, Galatasaray'ın bu zirve öncesinde Manchester City, PAOK ve Sao Paulo kulüplerine olan yaklaşık 4 milyon euro tutarındaki transfer taksitlerini yatırmadığı öne sürüldü. Bu durumun UEFA ile yapılacak müzakerede sıkıntı yaratabileceği konuşulurken futbolcular için borçsuzluk belgesi ve 65 milyon euro'luk maaş bütçesine sadık kalınması, Galatasaray'ın elini güçlendirecek.

UEFA'nın Galatasaray kararı ne zaman belli olacak?

Galatasaray'ın bugün gerçekleştireceği toplantının neticesi, önümüzdeki günlerde belli olacak. Sarı-kırmızılı ekibin toplantı sonrasında UEFA'dan gelecek yanıt için en az bir hafta beklemesi öngörülüyor.
 
Genel Sohbet Odası
Yardım Kullanıcılar
Foruma kayıt olmadan sohbet etmek için /nick burayaisim yazın kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra sohbete başlayabilirsiniz.
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.
    P Forum Botu: phoenixone, "Tek Kodla Databaseden +1 +2 +3 +4 +5 Takıları Silmek" dizesindeki bir yeni yanıt...