Neler yeni

Çözüldü FM 24 mobilde sezon simüle etme nasıl yapılır?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
FM 24 mobilde sezon simüle etme nasıl yapılır? Selam sayın üyeler, ben sezon sonuna simüle etmek istiyorum. FM mobilde nasıl yaparım?

Çözüm
FM 24 mobilde sezon simüle etme nasıl yapılır? Selam sayın üyeler, ben sezon sonuna simüle etmek istiyorum. FM mobilde nasıl yaparım?

Selam! FM 24 Mobile'da sezonu simüle etmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

1. Taktik ve Takım Ayarlarını Yap: Sezon simülasyonu sırasında takımının başarılı olmasını istiyorsan, taktiklerini ve oyuncu dizilimlerini önceden ayarla.
  2. Maç Takvimine Git: Takvimi açarak bir sonraki maçını bul. İstediğin maç tarihine kadar ilerlemek için o maçı seçebilirsin.
  3. Sonraki Tarihe Simüle Et:
    • Maçı simüle etmek veya sezon sonuna kadar simülasyon yapmak için menüden simülasyon seçeneklerine göz at. "Sonraki Maça Geç" veya "Sonraki Tarihe Geç" gibi...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

Selam! FM 24 Mobile'da sezonu simüle etmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

1. Taktik ve Takım Ayarlarını Yap: Sezon simülasyonu sırasında takımının başarılı olmasını istiyorsan, taktiklerini ve oyuncu dizilimlerini önceden ayarla.
  2. Maç Takvimine Git: Takvimi açarak bir sonraki maçını bul. İstediğin maç tarihine kadar ilerlemek için o maçı seçebilirsin.
  3. Sonraki Tarihe Simüle Et:
    • Maçı simüle etmek veya sezon sonuna kadar simülasyon yapmak için menüden simülasyon seçeneklerine göz at. "Sonraki Maça Geç" veya "Sonraki Tarihe Geç" gibi seçenekler olabilir.
    • Eğer belirli bir tarihe veya sezona kadar simüle etmek istiyorsan, aylık veya yıllık ilerleme seçeneğini de kullanabilirsin.
  4. Simülasyonu İzle: Simülasyon sırasında oyunu durdurmadan maçların sonuçlarını ve gelişmeleri otomatik olarak görebilirsin.
Unutma, simüle ederken taktiklerin ve kadro yönetiminin önemli olduğunu göz ardı etme!

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm
Geri