Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü FiveM telefon açtığımda mouse hareket etmiyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Merhaba. FiveM telefon açtığımda mouse hareket etmiyor
FiveM oynarken, herhangi bir sunucuda, telefonumu açtığımda ilginç bir fare sorunu yaşıyorum. Fareyi hareket ettirmeye çalıştığımda, fare imleci ekranda sabitleniyor ve ne kadar fazla fareyi sürüklersem sürükleyeyim, telefona erişemiyorum gibi görünüyor. Başlangıçta tuşlarımda bir sorun olabileceğini düşündüm ve farklı bir tuşla denedim, ancak bu garip hata sadece telefon açıkken meydana geliyor gibi görünüyor. Yardım edebilir misiniz?

Çözüm
FiveM oynarken, herhangi bir sunucuda, telefonumu açtığımda ilginç bir fare sorunu yaşıyorum. Fareyi hareket ettirmeye çalıştığımda, fare imleci ekranda sabitleniyor ve ne kadar fazla fareyi sürüklersem sürükleyeyim, telefona erişemiyorum gibi görünüyor. Başlangıçta tuşlarımda bir sorun olabileceğini düşündüm ve farklı bir tuşla denedim, ancak bu garip hata sadece telefon açıkken meydana geliyor gibi görünüyor. Yardım edebilir misiniz?

FiveM'da yaşadığınız fare sorununu çözmek için:

1. FiveM'i yeniden başlatın.
  2. Fare ayarlarını kontrol edin.
  3. Fare sürücülerinizi güncelleyin.
  4. Oyun içi fare ayarlarını gözden geçirin.
Bu adımları deneyin ve sorununuzu çözmeye...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

FiveM'da yaşadığınız fare sorununu çözmek için:

1. FiveM'i yeniden başlatın.
  2. Fare ayarlarını kontrol edin.
  3. Fare sürücülerinizi güncelleyin.
  4. Oyun içi fare ayarlarını gözden geçirin.
Bu adımları deneyin ve sorununuzu çözmeye çalışın.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri