Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Epic Games kütüphanedeki oyunlar nasıl kaldırılır?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Epic Games kütüphanedeki oyunlar nasıl kaldırılır?
Epic Games'te üücretsiz oldu zannedip oynaması ücretsiz bir sürü oyunu kütüphaneye ekledim. Fakat şimdi kütüphaneden silmek istiyorum ama silemiyorum. Yardım edin.

Çözüm
Epic Games'te üücretsiz oldu zannedip oynaması ücretsiz bir sürü oyunu kütüphaneye ekledim. Fakat şimdi kütüphaneden silmek istiyorum ama silemiyorum. Yardım edin.
Epic Games Store'da ücretsiz eklediğiniz oyunları kütüphaneden kaldırmak oldukça basittir. İşte adım adım nasıl yapılacağı:

1. Epic Games istemcisini açın ve oturumunuzu açın.
  2. Sol üst köşede bulunan "Kütüphane" seçeneğine tıklayın. Bu, kütüphanenizde bulunan oyunları listeleyecektir.
  3. Kaldırmak istediğiniz oyunun üzerine gelin. Oyunun üstünde küçük bir dikey el işareti belirecektir.
  4. Sağ tıklayın veya oyunun üzerine gelip üç noktalı düğmeye tıklayın (bu oyunun ayarlarına erişmenizi sağlar).
  5. Açılan...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14
Epic Games Store'da ücretsiz eklediğiniz oyunları kütüphaneden kaldırmak oldukça basittir. İşte adım adım nasıl yapılacağı:

1. Epic Games istemcisini açın ve oturumunuzu açın.
  2. Sol üst köşede bulunan "Kütüphane" seçeneğine tıklayın. Bu, kütüphanenizde bulunan oyunları listeleyecektir.
  3. Kaldırmak istediğiniz oyunun üzerine gelin. Oyunun üstünde küçük bir dikey el işareti belirecektir.
  4. Sağ tıklayın veya oyunun üzerine gelip üç noktalı düğmeye tıklayın (bu oyunun ayarlarına erişmenizi sağlar).
  5. Açılan menüden "Kaldır" veya "Kütüphaneden Kaldır" seçeneğine tıklayın.
  6. Onay istendiğinde "Evet" veya "Kaldır" seçeneğini seçerek oyunu kaldırın.
Oyun artık kütüphanenizden kaldırılmış olacaktır. Bu işlem, oyunu bilgisayarınızdan silmez, sadece Epic Games kütüphanenizden kaldırır, böylece oyunu daha sonra tekrar indirebilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri