Neler yeni

DB den serverimde olan boss ları nasıl bula blirim

xrogen

Kullanıcı
Kredi
5
başlıkdada belirttiyim gibi 22xx server kurdum kendi pcme bazı komutlar çalışmıyor
serverimdeki boss kodlarını db den basıl bula blirim Birde başlangıc lvlini nasıl 1 yapa bilirim
ilgilelen arkadaşlarıma şimdiden teşekür ederim

delitay

Yetkili
Yönetici
Kredi
28
başlıkdada belirttiyim gibi 22xx server kurdum kendi pcme bazı komutlar çalışmıyor
serverimdeki boss kodlarını db den basıl bula blirim Birde başlangıc lvlini nasıl 1 yapa bilirim
ilgilelen arkadaşlarıma şimdiden teşekür ederim
Boss kodu derken ıdını soruyorsan boss adı ile arat yok boss atma kodunu soruyorsan chat yerine +help yaz kodlar ekrana çıkar eski sistem ise sitede gm kodları diye arama yap olması lazım

3 Comments
X
xrogen yorumladı
+hep yazınca chat yerinde aynısı çıkıyor hiçbir şey olmuyor anlıcan

delitay
delitay yorumladı
hocam +help de monster atma kodu çıkması lazım çıkmıyorsa src de hata vardır. genelde yeni sistemlerde aşğıdaki kod şeklinde atması lazım rakamdaki felankor ID kodu DB den diğer boss ıdlarına bakarak atabilirsin

+mon 7035

X
xrogen yorumladı
tesekur ederim hocam vakit ayırdıgın için hatasız db bulmamız hayli zor ufak tefek hatalar oluyor bilmediyimiz için yardım aramak zorunda kalıyoruz sizin gibi arkadaşlarımız saolsun

xrogen

Kullanıcı
Kredi
5
hocam +help de monster atma kodu çıkması lazım çıkmıyorsa src de hata vardır. genelde yeni sistemlerde aşğıdaki kod şeklinde atması lazım rakamdaki felankor ID kodu DB den diğer boss ıdlarına bakarak atabilirsin

Kişi Yorumladı
Geri