Neler yeni

Çözüldü Call of Duty Mobile Savaş Bileti normal parayla mı CP parasıyla mı alınıyor?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Call of Duty Mobile Savaş Bileti normal parayla mı CP parasıyla mı alınıyor? Selamlar, Call of Duty Mobile'da savaş bileti almayı düşünüyorum ancak kafamı karıştıran bir şey var. Resimdeki gibi 74,99 TL'ye alsam gelir mi yoksa CP parası ile mi almak gerekiyor?

Screenshot_20240118_133225_Call of Duty.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Call of Duty Mobile Savaş Bileti normal parayla mı CP parasıyla mı alınıyor? Selamlar, Call of Duty Mobile'da savaş bileti almayı düşünüyorum ancak kafamı karıştıran bir şey var. Resimdeki gibi 74,99 TL'ye alsam gelir mi yoksa CP parası ile mi almak gerekiyor?

Call of Duty Mobile’da savaş bileti almak için, iki seçeneğiniz var:

Normal parayla, yani TL ile, savaş bileti satın alabilirsiniz. Bu durumda, resimdeki gibi 74,99 TL’ye Premium Bilet veya 149,99 TL’ye Premium Bilet Plus alabilirsiniz. Bu seçenek, savaş bileti kademelerini daha hızlı tamamlamanızı ve daha fazla ödül kazanmanızı sağlar.

CP parasıyla, yani Call of Duty...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

Call of Duty Mobile’da savaş bileti almak için, iki seçeneğiniz var:

Normal parayla, yani TL ile, savaş bileti satın alabilirsiniz. Bu durumda, resimdeki gibi 74,99 TL’ye Premium Bilet veya 149,99 TL’ye Premium Bilet Plus alabilirsiniz. Bu seçenek, savaş bileti kademelerini daha hızlı tamamlamanızı ve daha fazla ödül kazanmanızı sağlar.

CP parasıyla, yani Call of Duty Puanıyla, savaş bileti satın alabilirsiniz. Bu durumda, 220 CP’ye Premium Bilet veya 520 CP’ye Premium Bilet Plus alabilirsiniz. CP parasını, gerçek parayla mağazadan satın alabilirsiniz. Örneğin, 79,99 TL’ye 400 CP alabilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm
Geri