Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Call of Duty: Black Ops 2 oyunu açılıyor gibi görünüp kapanıyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Call of Duty: Black Ops 2 oyunu açılıyor gibi görünüp kapanıyor
Oyunu Steam'den aldım ve bundan önce gayet güzel çalışıyordu. Şimdi açmaya çalıştığımda oyun açılıyor gibi görünüyor, sonra hiçbir şey olmadan geri kapanıyor. Siyah ekran falan da gelmiyor, açılıyor gibi görünüp kapanıyor. Steam'deki diğer oyunları açabiliyorum ama bu oyunda sorun oluyor nasıl çözebilirim?

Çözüm
Oyunu Steam'den aldım ve bundan önce gayet güzel çalışıyordu. Şimdi açmaya çalıştığımda oyun açılıyor gibi görünüyor, sonra hiçbir şey olmadan geri kapanıyor. Siyah ekran falan da gelmiyor, açılıyor gibi görünüp kapanıyor. Steam'deki diğer oyunları açabiliyorum ama bu oyunda sorun oluyor nasıl çözebilirim?
  1. Steam'i ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  2. Oyun dosyalarını doğrulayın (Steam'de "Oyun Dosyalarını Doğrula" seçeneği).
  3. Grafik sürücülerinizi güncelleyin.
  4. DirectX ve Visual C++ bileşenlerini güncelleyin veya yeniden yükleyin.
  5. Oyunun uyumsuz olduğu herhangi bir modu veya eklentiyi devre dışı bırakmayı deneyin.
  6. Gerekirse oyunu tekrar yükleyin.

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14
  1. Steam'i ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  2. Oyun dosyalarını doğrulayın (Steam'de "Oyun Dosyalarını Doğrula" seçeneği).
  3. Grafik sürücülerinizi güncelleyin.
  4. DirectX ve Visual C++ bileşenlerini güncelleyin veya yeniden yükleyin.
  5. Oyunun uyumsuz olduğu herhangi bir modu veya eklentiyi devre dışı bırakmayı deneyin.
  6. Gerekirse oyunu tekrar yükleyin.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri