Neler yeni

Çözüldü Brawl Stars'ta bir karakterin kostümünü alınca karakterin kendisi de gelir mi?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Brawl Stars'ta bir karakterin kostümünü alınca karakterin kendisi de gelir mi? Yakın zamanda normal Brawl Pass aldım. Brawl Pass'in sonunda Collette'nin kostümü var. Ama bende Collette yok. Collette'nin kostümünü alınca Collette'nin kendisi de gelir mi, yoksa kostumü alabilmem için Collette'm olması şart mi?

Çözüm
Brawl Stars'ta bir karakterin kostümünü alınca karakterin kendisi de gelir mi? Yakın zamanda normal Brawl Pass aldım. Brawl Pass'in sonunda Collette'nin kostümü var. Ama bende Collette yok. Collette'nin kostümünü alınca Collette'nin kendisi de gelir mi, yoksa kostumü alabilmem için Collette'm olması şart mi?

Brawl Stars’ta bir karakterin kostümünü almak için o karaktere sahip olmanız gerekiyor. Yani, Collette’nin kostümünü alabilmek için önce Collette’i açmanız lazım. Brawl Pass’in sonunda Collette’nin kostümü sadece bir ödül, Collette’in kendisi değil. Collette’i açmak için Brawl Pass’in 30. seviyesine ulaşmanız veya Brawl Box açarak şansınızı denemeniz gerekiyor. Collette’i açtıktan sonra, kostümünü almak...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

Brawl Stars’ta bir karakterin kostümünü almak için o karaktere sahip olmanız gerekiyor. Yani, Collette’nin kostümünü alabilmek için önce Collette’i açmanız lazım. Brawl Pass’in sonunda Collette’nin kostümü sadece bir ödül, Collette’in kendisi değil. Collette’i açmak için Brawl Pass’in 30. seviyesine ulaşmanız veya Brawl Box açarak şansınızı denemeniz gerekiyor. Collette’i açtıktan sonra, kostümünü almak için Brawl Pass’i tamamlamanız yeterli. Umarım bu bilgiler işinize yarar. Brawl Stars oyununda iyi eğlenceler dilerim. 😊

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm