Neler yeni

Çözüldü Brawl Stars Supercell ID öğrenmek

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Brawl Stars Supercell ID öğrenmek Merhaba. Benim birkaç sene evvel Brawl Stars hesabim vardi ama sonra biraktim, simdi arkadaslarim oynuyor diye bende oynama karari aldim. Google Play hesabima bagli hem de Supercell ID ile de bagli ama Google Play ile giris yapmak isteiyorum inatla Supercell ID ile giris yapmalisin diyor. Ama hesap eski oldugu icin Supercell ID olan Gmail'imi bilmiyorum bulamiyorumda yardim eder misiniz? Hesapda cok eskilere dayandigi icin etiketi kulupunu bilmiyorum destege Gmail yolluyorum garip garip seyler diyor alakasiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Brawl Stars Supercell ID öğrenmek Merhaba. Benim birkaç sene evvel Brawl Stars hesabim vardi ama sonra biraktim, simdi arkadaslarim oynuyor diye bende oynama karari aldim. Google Play hesabima bagli hem de Supercell ID ile de bagli ama Google Play ile giris yapmak isteiyorum inatla Supercell ID ile giris yapmalisin diyor. Ama hesap eski oldugu icin Supercell ID olan Gmail'imi bilmiyorum bulamiyorumda yardim eder misiniz? Hesapda cok eskilere dayandigi icin etiketi kulupunu bilmiyorum destege Gmail yolluyorum garip garip seyler diyor alakasiz.

Brawl Stars hesabınızı kurtarmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor:

• Eğer kaybettiğiniz hesap bir Supercell ID’ye bağlıysa, hesabınızı kendiniz kurtarabilirsiniz. Bunun...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

Brawl Stars hesabınızı kurtarmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor:

• Eğer kaybettiğiniz hesap bir Supercell ID’ye bağlıysa, hesabınızı kendiniz kurtarabilirsiniz. Bunun için e-postalarınız arasında “Supercell ID” sözcüklerini aratarak bu sözcükleri içeren bir mesaj olup olmadığına bakın. Bunu yaparak Supercell ID’yi eklediğiniz e-postayı bulabilirsiniz. E-posta adresini öğrendikten sonra oyun içi Ayarlar kısmında "Bağlı değil"e dokunun. Giriş yaparken doğrulama kodu almak için bu e-posta adresini kullanacaksınız.
  • Eğer kaybettiğiniz hesap bir Supercell ID’ye bağlı değilse, hesabınızı kurtarmak için oyun içindeki Yardım ve Destek butonuna dokunun. Açılan sayfayı kaydırarak, Hesap bölümüne gelin. Yeni açılacak olan sayfadan Hesap Kurtarma seçeneğine dokunun. Burada sizden istenilen bilgileri girerek hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm
Geri