Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Assetto Corsa no HES'i sunucusu açılmıyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Assetto Corsa no HES'i sunucusu açılmıyor
Assetto Corsa'da trafik modunu hatasız bir şekilde oynayabiliyorum, ancak sunucuya katılmak için gerekli olan No HES dosyalarını yükledikten sonra yaşadığım sorun şu şekilde: Sunucuya katılmak için "oyuna katıl" dediğimde yükleme ekranına atıyor. Yükleme ekranında yaklaşık 1.30 dakika kadar bekledikten sonra oyun kendiliğinden kapanıp Content Manager'e geri dönüyor ve "yarış iptal edildi" hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Assetto Corsa'da trafik modunu hatasız bir şekilde oynayabiliyorum, ancak sunucuya katılmak için gerekli olan No HES dosyalarını yükledikten sonra yaşadığım sorun şu şekilde: Sunucuya katılmak için "oyuna katıl" dediğimde yükleme ekranına atıyor. Yükleme ekranında yaklaşık 1.30 dakika kadar bekledikten sonra oyun kendiliğinden kapanıp Content Manager'e geri dönüyor ve "yarış iptal edildi" hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Assetto Corsa sunucusuna katılmaya çalışırken yaşadığınız "yarış iptal edildi" hatası, birkaç farklı sebepten kaynaklanabilir ama temel sebebi;

"No HES" dosyalarını yükledikten sonra Assetto Corsa sunucusuna katılmaya çalışırken yaşadığınız "yarış iptal...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

Assetto Corsa sunucusuna katılmaya çalışırken yaşadığınız "yarış iptal edildi" hatası, birkaç farklı sebepten kaynaklanabilir ama temel sebebi;

"No HES" dosyalarını yükledikten sonra Assetto Corsa sunucusuna katılmaya çalışırken yaşadığınız "yarış iptal edildi" hatası.
Sorunu çözmek için güncellemeleri kontrol etmek, HES dosyalarını doğru yüklemek, mod çakışmalarını denetlemek ve oyun ayarlarını gözden geçirmek gibi adımları denemeniz gerekiyor. Ayrıca, güvenlik duvarı ve antivirüs programlarının engel olabileceğini de kontrol etmelisiniz. Eğer sorun devam ederse sunucu yöneticisi veya oyun topluluğuyla iletişime geçebilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Geri