Neler yeni

1453 Server İçin Usko Cure Db Effect Olan Varmı ?

feyyaz

Kullanıcı
Kredi
2
Merhaba arkadaşlar 1453 Server için Usko cure db effect arıyorum. Varsa linkini atabilirmisiniz ?

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Merhaba arkadaşlar 1453 Server için Usko cure db effect arıyorum. Varsa linkini atabilirmisiniz ?

farklı clientlere bakın bulduğunuz bi clientte istediğiniz effect varsa arkadaşlar oradan dosyaları alıp uyumlu yapabilir yada birebir alabilir

Kişi Yorumladı

feyyaz

Kullanıcı
Kredi
2
Burada Ay-ko nun paylaşımini yapmıştı bir arkadaş oradan aldım attım fakat olmadı. Clientin icinde hangi dosya veya dosya isminde acaba ben bulsam atsam siz 1453 servera göre ayarlasaniz

Kişi Yorumladı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Burada Ay-ko nun paylaşımini yapmıştı bir arkadaş oradan aldım attım fakat olmadı. Clientin icinde hangi dosya veya dosya isminde acaba ben bulsam atsam siz 1453 servera göre ayarlasaniz
eğer olmadıysa databaseden veya serverfilesten olabilir farklı serverlerde deneyin yorucu ve zahmetli iş yani siz bi effect ekleyecekseniz serverinize bunun için databaseye tanımlı bi kodu kodsuz olsa bile serverinizin koruması buna uyumlu olması lazım özellikle kırık exede deneyin çalışırsa server files veya launcherden olabilir

Kişi Yorumladı